بازی Tales of Arise در کشور استرالیا رده‌بندی سنی شد

۳۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۰

بازی اکشن و نقش‌آفرینی Tales of Arise اثر جدید استودیوی بندای نامکو (Bandai Namco) قرار است به مانند عناوین بسیار دیگری امسال به بازار عرضه گردد. حال پیش از این که توسعه‌دهنده‌ی این اثر تاریخ عرضه‌ی آن را مشخص و به صورت رسمی اعلام نماید، تاریخ انتشار آن به علت مشکلات ناشی از بحران همه‌گیری ویروس COVID-19 با تاخیر مواجه شد. طبق اخباری که در گذشته به آن اشاره شده است، پیش از این عنوان نقش‌آفرینی Tales of Arise در کشور کره‌ی جنوبی رده‌بندی سنی خود را دریافت کرده بود و حال به نظر می‌رسد که در کشور استرالیا نیز همین اتفاق رخ داده است. باید در نظر داشت که مجموع این اتفاق‌های مهم همگی به تاریخ عرضه‌ی زود هنگام بازی اشاره دارند.

لازم به ذکر است که عنوان Tales of Arise آخرین بار در ماه ژانویه در کشور کره‌ی جنوبی رده‌بندی سنی خود را دریافت کرد. با این که در شرح و مشخصات این عنوان اثری از تاریخ عرضه‌ی آن نبود اما با بررسی الگوی انتشار بازی‌های مختلف می‌توان دریافت که این بازی تا ماه‌های اندک پیش رو عرضه گردد و در بدترین حالت می‌توان اوایل سال ۲۰۲۱ میلادی انتظار آن را کشید.

با این حال طرفداران این بازی نقش‌آفرینی و اکشن باید برای دریافت جزئیات بیشتر در مورد زمان عرضه‌ی آن منتظر اعلام شرکت بندای نامکو باشند. برخی بر این باورند که ممکن است در جریان دو رویداد دیجیتالی گیمزکام (Gamescom) و یا Tokyo Games Show تاریخ انتشار این بازی برروی پلتفرم‌های مقصد مشخص شود. طبق اعلام رسمی استودیوی بندای نامکو، عنوان Tales of Arise قرار است در آینده برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ عرضه گردد. این بازی با موتور بازی‌سازی Unreal Engine 4 در حال توسعه است و نسبت به نسخه‌ی قبلی از یک داستان عمیق و روایتی به مراتب تاریک‌تر برخوردار خواهد بود. همچنین استودیوی بندای نامکو تایید کرد که گیم‌پلی این بازی تغییرات و پیشرفت‌های رو به جلویی داشته است و بازی‌بازان شاهد بازگشت سیستم منحصر به فرد Linear Motion Battle در بازی Tales of Arise خواهند بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید