نویسنده‌ی Suicide Squad: Kill The Justice League درخواست می‌کند که نامش از پروژه حذف شود

۳۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰

با وجود سال‌ها تلاش مداوم، نویسنده‌ی بازی جدید استودیو راک‌استدی (Rocksteady) نمی‌خواهد نامش را در میان افراد دخیل در توسعه ببیند.

تقریباََ ۵ سال از عرضه‌ی بازی اصلی استودیوی راک‌استدی یعنی Batman: Arkham Knight می‌گذرد و حالا آن‌ها قصد دارند از سری Arkham فاصله بگیرند و برای سال‌ها برروی پروژه‌ی جدید در دست ساخت دارند. اثر جدید آن‌ها یعنی Suicide Squad: Kill the Justice League در تاریخ ۱ شهریور ماه و در جریان رویداد DC Fandom رونمایی خواهد شد. چند روز قبل از معرفی کامل بازی مقاله‌ای طولانی از سوی وبسایت گاردین (The Guardian) به انتشار رسید که در آن به محیط کاری نامناسب راک‌استدی، آزار و اذیت جنسی کار کنان و مشکلات پیرامون این موضوع اشاره دارد. شما میتوانید جزئیات بیشتر در رابطه با مقاله‌ی گاردین را از اینجا بخوانید. جدا از انتشار مقاله به نظر می‌رسد شخصی که مسئول تنظیم شکایت‌نامه بوده حالا خواستار حذف شدن نامش از پروژه است.

ساعاتی پس از پخش شدن مشکلات پیرامون استودیوی راک‌استدی، نویسنده‌ی سابق این سازنده، خانوم کیم مک‌اسکیل (Kim MacAskill) ویدیویی طولانی را در یوتیوب قرار داد و توضیحات بیشتری را متذکر شد. او در این ویدیو تایید کرد که نامه‌ی تنظیم شده در سال ۲۰۱۸ مبنی بر آزار و اذیت جنسی و مشکلات پیش آمده در فضای استودیو و همچنین ارائه‌ی آن به مدیران بالا رده توسط او انجام شده است. وی ادعا می‌کند ارائه‌ی نامه باعث شد شرکت دیگر خواستار استعدادهای او نباشد. همچنین مک‌اسکیل می‌گوید امید دارد شرایط استودیو در آینده بهبود پیدا کند اما در حال حاضر اوضاع تغییر نکرده است.

در جریان ویدیوی منتشر شده، خانوم مک‌اسکیل توضیح می‌دهد که ۹۰ درصد اعضای تیم راک‌استدی افراد خوبی هستند و با مهربانی برخورد می‌کنند اما شخص خاصی در این استودیو حضور دارد که اکثر ادعاها پیرامون وی شکل گرفت اما نه تنها با او برخوردی نشد بلکه وی در حال حاضر نیز در استودیو فعالیت دارد. همچنین خانوم مک‌اسکیل متذکر شد که قصد ندارد باعث تحریم بازی جدید آن‌ها یعنی Suicide Squad: Kill the Justice League شود و تنها هدفش بهبود شرایط برای زنان است. او در ویدیو به این نکته نیز اشاره می‌کند که بازی جدید راک‌استدی به بهترین شکل ممکن توسعه یافته و در وضعیت بسیار خوبی قرار دارد.

در انتهای ویدیوی کیم مک‌اسکیل از استودیوی راک‌استدی درخواست می‌کند که نامش از میان افراد دخیل در ساخت بازی Suicide Squad حذف شود و وی نمی‌خواهد هیچگونه همکاری با این شرکت داشته باشد. با توجه به شایعه‌های اخیر پروژه جدید راک‌استدی از سال ۲۰۱۶ در دست ساخت قرار دارد و با استنباط بر این موضوع خانوم مک‌اسکیل برای ۳ سال برروی بازی جدید آن‌ها کار کرده است و با وجود این که تلاش‌های زیادی در مراحل ساخت انجام داده اما باز هم حاضر نیست نامش در میان کارمندان استودیو دیده شود.

 در تاریخ ۱ شهریور (۲۲ آگست) از بازی Suicide Squad: Kill the Justice League به طور رسمی رونمایی خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید