شایعه: قیمت کنسول اکس‌باکس سری اکس فاش شد

۲۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۰

همان‌طور که می‌دانید، بازی مورد انتظار Halo: Infinite تا سال ۲۰۲۱ تاخیر خورده، اما نکته‌ی جالب این است که کمپین تبلیغاتی مانستر انرژی (Monster Energy) برای این عنوان همچنان ادامه دارد. حال به لطف تبلیغات این شرکت، اطلاعات جالبی به دست آمده است که ظاهراً به قیمت کنسول اکس‌باکس سری اکس اشاره می‌کنند.

طبق اطلاعات منتشر شده، این کمپین تبلیغاتی شامل ۲۰۰ جایزه می‌شود؛ به طور دقیق‌تر، هر برنده‌‌ی خوش شانس یک کنسول اکس‌باکس سری اکس را به همراه یک نسخه از بازی Halo Infinite دریافت خواهد کرد. براساس توضیحات ارائه شده توسط مانستر انرژی، هزینه‌ی کلی در نظر گرفته شده برای این جوایز، ۱۱۹/۹۹۸ دلار است. حال اگر این رقم را برروی ۲۰۰ تقسیم کنید، عدد نهایی ۵۹۹/۹۹ دلار می‌شود.

اما این رقم با در نظر گرفتن قیمت یک نسخه از بازی Halo Infinite به دست آمده است. پس با تفریق مقدار ۵۹/۹۹ دلار از ۵۹۹/۹۹ دلار، به عدد ۵۳۹/۹۹ دلار می‌رسیم؛ رقمی که می‌تواند قیمت احتمالی کنسول نسل نهم مایکروسافت باشد. البته باید اضافه کنیم که شرکت مانستر انرژی هنوز از قیمت دقیق جوایز رونمایی نکرده است. پس ممکن است که شاهد اختلاف بین هزینه‌ی در نظر گرفته شده و رقم نهایی باشیم.

با این حال، بعید نیست که قیمت بالای اکس‌باکس سری اکس حقیقت داشته باشد. همان‌طور که می‌دانید، با توجه به افزایش قیمت برخی قطعات و همچنین سخت افزار قدرتمند قرار گرفته در کنسول‌های نسل بعد، احتمال دارد که شاهد قیمت بالایی برای هر دو کنسول باشیم. در نهایت جالب است بدانید که خانم آلنا پیرس (Alanah Pearce)، خبرنگار سابق IGN و یکی از افراد فعال در صنعت بازی، اخیراً مدعی شده که تصویر اکس‌باکس سری اکس با قیمت ۵۹۹/۹۹ دلار را در یکی از خرده فروشی‌ها دیده است. البته باید در نظر داشته باشید که این ممکن است تنها یک قیمت فرضی باشد؛ چراکه مایکروسافت هنوز قیمت کنسول خود را اعلام نکرده است.

نظر شما چیست؟ آیا اکس‌باکس سری اکس بالای ۵۰۰ دلار خواهد بود؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید