گیفت کارت
گیفت کارت

بازی Fallen Knight سال آینده منتشر خواهد شد

۲۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰

استودیوی پی‌کیوب (PQube) امروز در خبر خوبی اعلام کرد که بازی Fallen Knight در آینده‌ای نه چندان دور برروی پلتفرم‌های مختلف عرضه خواهد شد. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتری در این زمینه باشید.

Fallen Knight را باید عنوانی پلتفرمر و اکشن دانست که ابتدا در ماه اکتبر ۲۰۱۹ برروی سیستم عامل iOS منتشر شد و مورد استقبال عده‌ی زیادی از بازی‌بازان هم قرار گرفت. در این بازی باید هدایت شخصیتی به نام Lancelot را به عهده گرفته و با دشمنان زیادی مبارزه کنید تا در نهایت به قهرمان شهر تبدیل شوید. دشمنان و باس‌های فراوانی در این بازی وجود دارند و تنوع را می‌توانید به خوبی مشاهده کنید. بنابراین اگر از دوست داران آثار به این سبک هستید، Fallen Knight را به هیچ وجه از دست ندهید. قابل ذکر است که دو استودیوی فیرپلی (FairPlay) و پی‌کیوب به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار این بازی را به عهده دارند.

Fallen Knight قرار است اوایل سال آینده و در تاریخی نامشخص برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ نیز در دسترس قرار گیرد. در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون این عنوان، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید