استودیوی سازنده‌ی Metroid Prime 4 قصد استخدام یک تهیه‌کننده‌ی ارشد را دارد

۲۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۰

یک و سال نیم از زمان آغاز فرآیند توسعه‌ی Metroid Prime 4 می‌گذرد و استودیوی رترو (Retro Studios) با سخت‌کوشی مشغول توسعه‌ی این عنوان است. اکنون نیز سازندگان قصد استخدام یک تهیه‌کننده‌ی ارشد را دارند. همراه گیمفا باشید.

عنوان Metroid Prime 4 یکی از عناوین اختصاصی کنسول نینتندو سوییچ است و استودیوی رترو مدت زمانی را صرف استخدام اعضای جدید برای کار برروی این پروژه کرد؛ متخصصان باتجربه‌ای از سراسر صنعت بازی‌سازی، از دایس (DICE) و ویسکرال (Visceral) گرفته تا ۳۴۳ اینداستریز (۳۴۳ Industries)، به استودیوی رترو پیوستند تا با آن‌ها همکاری کنند. آن‌ها همچنان مشغول استخدام نیرو‌های جدید هستند. حساب کاربری رترو در توییتر با انتشار پستی از جدیدترین آگهی استخدامی این استودیو رونمایی کرد:

ما به دنبال یک تهیه‌کننده‌ی ارشد جدید می‌گردیم تا به تیم ما برای توسعه‌ی Metroid Prime 4 بپیوندد.

در صورتی که به وبسایت این استودیو مراجعه کنید و به صفحه‌ی مشاغل آن‌ها سری بزنید، مشاهده خواهید کرد که تهیه‌کننده‌ی ارشد تنها موقعیت شغلی نیست که آن‌ها نیاز دارند؛ طراح ارشد مراحل بازی، سرپرست انیماتور‌ها، طراح ارشد هوش‌مصنوعی و هنرمند مفهومی از دیگر فرصت‌های شغلی است که این استودیو به افراد متخصص پیشنهاد می‌دهد.

بازی Metroid Prime 4 در حال حاضر فرآیند توسعه‌ی خود را برای عرضه برروی نینتندو سوییچ می‌گذراند. این عنوان هنوز تاریخ عرضه‌ی مشخصی ندارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • ali eb گفت:

    ای جان دلم ای فدات شم این نوشکفته های سهام دار سونی و مایکروسافت نمی دونن چی بودی ، دیگه ما پیرمرد ها که می دونیم متروید و کسل ونیا یعنی چی . یه تابستون پای کنسول زندگی کردن یعنی چی . بازی سخت یعنی چی . بازی زیبا یعنی چی . ساخت یه سبک جدید در بازی های ویدئویی یعنی چی . البته بگم اگر فکر می کنید چون از دایس و ویسرال اومدن برای ساخت ، این توهم به پلیر های جدید دست نده که بازی رو پی سی عرضه خواهد شد . یکی از قوانین ثابت تاریخ بشر که در حد نیروی جاذبه پایدار هستش اینه که محاله نینتندو برای پی سی بازی بده .اصن راه نداره…………

    0
    0