عنوان Dead by Daylight به زودی از دو قابلیت بازی میان پلتفرمی و Cross-Friends پشتیبانی خواهد کرد

۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۰

اخیرا استودیوی بیهیویر اینتراکتیو (Behaviour Interactive) توسعه‌دهنده و پشتیبان بازی چندنفره و ترسناک Dead by Daylight در اطلاعیه‌ای رسمی اعلام نمود که به زودی دو قابلیت Cross-Play و Cross-Friends را برای بازی‌بازان این اثر آماده خواهد کرد. بر طبق این خبر رسمی، جامعه‌ی ۲۵ میلیونی بازی Dead by Daylight قادر خواهند بود صرف نظر از پلتفرمی که در اختیار دارند، با هم به رقابت بپردازند و از تجربه‌ی لحظات ترسناک در کنار یکدیگر نهایت لذت را ببرند.

استودیوی بیهیویر اینتراکتیو تاکنون قابلیت Cross-Play را برای کنسول‌های پلی‌اسیتشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ مهیا کرده است. این اتفاق بعد یک سال از برقراری این قابلیت بین بازی‌بازان پلتفرم رایانه‌های شخصی برروی دو فروشگاه ویندوز (Windows Store) و استیم (Steam) رخ داد. این استودیو پس از یک سال تحقیق و جمع‌آوری داده‌های مختلف از بازی‌بازان و عملکرد آن‌ها و سپس تجزیه و تحلیل آن‌ها، در نهایت موفق شد که به خوبی قابلیت Cross-Play را برای بازی‌بازان آماده کند و آن را با موفقیت اجرا نماید. حال به نظر می‌رسد که به زودی تمامی بازی‌بازان کنسولی و رایانه‌های شخصی بازی Dead by Daylight قرار است بدون هیچ محدودیتی با یکدیگر به رقابت بپردازند.

در کنار ویژگی کاربردی Cross-Play، بسیاری از بازی‌بازان خواهان آن بودند که بتوانند بدون محدودیت پلتفرمی با سایر دوستان خود به تشکیل گروه پرداخته و به تجربه‌ی بازی Dead by Daylight بپردازند. خوشبختانه استودیوی بیهیویر اینتراکتیو در این خبر رسمی اعلام نمود که قابلیت Cross-Friends نیز در کنار Cross-Play نامحدود و کامل در قالب یک به‌روزرسان به بازی افزوده خواهد شد تا از این طریق به دو مورد از خواسته‌های رایج جامعه‌ی بازی‌بازان Dead by Daylight پاسخ داده شود. پس از دریافت این به‌روزرسان بازی‌بازان می‌توانند به تشکیل گروهی از دوستان خود بدون هیچ محدودیتی بپردازند و از یک تجربه‌ی بی‌سابقه‌ی چندنفره و ترسناک لذت فراوانی ببرند.

این استودیو در این باره اظهار داشت:

تیم توسعه‌دهنده‌ی بازی Dead by Daylight برای رسیدن به این خواسته‌ی خود که در واقع توسط خیل عظیم جامعه‌ی کاربران این بازی مطرح شده بود، دست در دست صاحبان پلتفرم‌های مختلف در تلاش هستند تا به بهترین شکل یک تجربه‌ی چندنفره و آنلاین را به همراه دو قابلیت Cross-Play و Cross-Friends برای بازی‌بازان مهیا کنند. پس از گذشت ۴ سال از زمان انتشار بازی Dead by Daylight، رقابت‌های ترسناک و مهیج این بازی بیشتر و بیشتر به استانداردهای مورد نیاز نزدیک شدند و افراد زیادی به جامعه‌‌ی تجربه‌کنندگان آن اضافه خواهند شد. عنوان Dead by Daylight همچنان در حال جهش به سمت افق‌های موفق جدید در آینده خواهد بود. این بازی همواره مکانی برای تجربه‌های وحشتناک و ترسناک در کنار دوستان و همراهان خواهد بود و قطعا به صورت پویا به سمت پیشرفت و تحول در حرکت است و متوقف نخواهد شد.

همانطور که پیشتر اعلام شد بازی چندنفره و ترسناک Dead by Daylight هم‌اکنون بیش از ۲۵ میلیون بازی‌باز داشته و برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلی‌استیشن ۴ در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید