گیفت کارت
گیفت کارت

تاریخ انتشار نسخه‌ی گوشی‌های هوشمند بازی Truberbrook مشخص شد

۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۵

ناشر Truberbrook که در گذشته از انتشار این بازی برروی سیستم عامل اندروید خبر داده بود، امروز تاریخ دقیق عرضه‌ی آن را تعیین کرد. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات تکمیلی این خبر باشید.

Truberbrook را باید عنوانی ماجراجویی دانست که در آن می‌توانید کنترل یک دانشمند آمریکایی را به عهده گرفته و به اطلاعات مهمی از محیط پی ببرید. این بازی ابتدا در گذشته برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول نینتندو سوییچ منتشر شد که استقبال نسبتا خوبی را هم به همراه داشت. از همان زمان زمزمه‌هایی مبنی بر عرضه‌ی بازی برروی گوشی‌های هوشمند به گوش می‌رسید که این اخبار در نهایت تایید شدند. گفتنی است که استودیوی هدآپ گیمز (Headup Games) وظیفه‌ی انتشار این نسخه را به عهده خواهد داشت.

Truberbrook قرار است در تاریخ ۱۳ شهریور ۱۳۹۹ (۳ سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی) در اختیار دارندگان سیستم عامل اندروید قرار گیرد. همچنین امکان پیش خرید بازی از امروز برای بازی‌بازان فراهم شده است. در صورت دریافت اخبار بیشتر در مورد این عنوان، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. اگر هنوز هم با Truberbrook آشنایی ندارید، توصیه می‌کنیم نقد و بررسی آن به قلم آریا مقدم را از طریق این نشانی مطالعه کنید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید