برج عنوان Destiny 2 در بازی Minecraft بازسازی شده است

اخبار ، اخبار بازی ، تریلر ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۰

Minecraft یکی از خلاقانه‌ترین و الهام بخش‌ترین عناوین تاریخ صنعت بازی‌های ویدئویی است که بعید می‌دانیم نیازی به معرفی داشته باشد. همان‌طور که احتمالاً می‌دانید، بازی‌بازان تاکنون بنا‌های مشهور زیادی از جمله مدرسه‌ی Hogwarts سری Harry Potter را در این عنوان بازسازی کرده‌اند. حال یک کاربر Minecraft به کمک دو نفر دیگر ۱۶۸ ساعت زمان برای بازسازی برج عنوان Destiny 2 صرف کرده که نتیجه‌ی آن واقعاً تحسین برانگیز است.

بازی‌بازان Minecraft بارها ثابت کرده‌اند تنها چیزی که در اکثر موارد می‌تواند مانع انجام کاری در این بازی شود، خلاقیت و تلاش هر شخص است. با بهره بردن از ابزاری که بازی در اختیار بازی‌بازان قرار می‌دهد، آن‌ها قادر هستند کار‌های بسیار جالب و غیر منتظره‌ای را انجام دهند. حال کاربری با نام EetzJosh باز هم نشان داده است که اگر بخواهید تمام تمرکز خود را به انجام هر کاری اختصاص دهید، می‌توانید آن را به سرانجام رسانده و به هدف خود برسید.

اول از هر چیز شاید بخواهید کمی در مورد برج بازی Destiny 2 اطلاعات کسب کنید. در واقع این برج یک هاب مرکزی امن برای بازی‌بازان است؛ مکانی که به آن‌ها اجازه می‌دهد تا در فاصله‌ی بین مراحل، bountiy‌های جدید انتخاب کنند، با دیگر NPC‌ها به صحبت بپردازند و مواد مورد نیاز خود را خریداری کنند.

حاصل همکاری EetzJosh ،Mealyac و Limonada دارای ۲۲۶/۰۸۹ بلوک بوده و ۱۶۸ ساعت برای ساخت آن زمان صرف شده است. متاسفانه این برج هنوز برای عموم قابل دسترس نیست، اما خالق آن اعلام کرده است که در صورت استقبال، در آینده احتمال دارد به بازی‌بازان دیگر نیز اجازه دهد تا این بنا را از نزدیک ببینند.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P

12345678910(18 رای, میانگین آرا 8٫17 از 10 )
Loading...
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید