تریلر جدیدی از بازی Cyberpunk 2077 منتشر شد

PC ، PS4 ، PS5 ، Xbox One ، Xbox Series X ، اخبار ، اخبار بازی ، اخبار مهم ، تریلر ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۴

در جریان رویداد Night City Wire، شرکت سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red) تریلر جدیدی از بازی Cyberpunk 2077 منتشر کرد. تریلر جدید این بازی سه شخصیت Street Kid, Nomad و Corpo را نمایش می‌دهد.

Street Kid در خیابان‌های Night City متولد و بزرگ شده است که در ادامه‌ی زندگی خود درگیر نزاع‌ها و مبارزات خیابانی می‌شود. شخصیت Nomad از خارج از شهر Night City و از مکانی به نام Badlands می‌آید که پس از ترک خانواده‌ی خود به کلان شهر نقل مکان می‌کند. Corpo نیز تحت نظر شخصی به نام Arasaka کار می‌کند.

تجربه‌ی گیم‌پلی هر یک از این شخصیت‌ها با دیگری متفاوت است. Street Kid زبان عامیانه‌ی افراد خیابانی را درک می‌کند، در حالی که شخصیت Corpo برخی از افراد و زبان‌های خاص را می‌داند. گزینه‌های ضافی و دیالوگ‌ها بسته زندگی هر شخصیت باز می‌شود. نکته‌ی جالب اینجاست که اگر شخصیت Nomad را انتخاب نکنید، می‌توانید هر زمان که دوست دارید به دیدن مناطق Badlands بروید. این منطقه خطرناک محسوب می‌شود، اما برخی از ماموریت‌های خاص شما را وادار می‌کند که از Night City خارج شوید.

در ادامه می‌توانید این تریلر جدید از بازی Cyberpunk 2077 را مشاهده کنید.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ ۲۹ آبان ماه ۱۳۹۹ (۱۹ نوامبر ۲۰۲۰) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. همچنین این بازی در سال ۲۰۲۱ برای کنسول‌های نسل بعدی پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس نیز عرضه می‌شود.

12345678910(35 رای, میانگین آرا 9٫09 از 10 )
Loading...
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید