State of Play | بازی temtem در سال ۲۰۲۱ برای پلی‌استیشن ۵ منتشر خواهد شد

۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۲:۲۳

شرکت ناشر هامبل گیمز (Humble Games) و استودیوی توسعه دهنده کرما (Crema) اعلام کردند که بازی Temtem هنگام عرضه کنسول‌ها در سال ۲۰۲۱ برای پلی‌استیشن ۵ در دسترس خواهد بود.

بازی ماجراجویی چند نفره برای اولین بار در تاریخ ۲۱ ژانویه برای پلتفرم رایانه‎‌های شخصی از طریق دسترسی زود هنگام استیم (Steam) راه اندازی شد. این عنوان یک بازی ماجراجویی چند نفره است که با الهام از سری Pokemon ساخته شده است. هر بچه ای آرزو می کند که یک تمساح Temtem شود. کاوش در شش جزیره مجمع الجزایر هوابرد ، کشف گونه‌های جدید و دوست داشتنی در این راه از اتفاقات بازی به‌شمار می‌رود. اکنون نوبت شماست که به یک ماجراجویی حماسی بپردازید و آن رویاها را به واقعیت تبدیل کنید. Temtem جدید را در جزایر شناور Omninesia بگیرید، همه‌ی هشت رهبر داوجو را کتک زده و به عنوان رهبر نهایی Temtem تبدیل شوید!

این جزایر شناور هستند که Temtem و انسان با همزیستی مسالمت آمیز در کنار هم زندگی می‌کنند. هر جزیره دنیای کاملاً متفاوت ، اما چیزی است که همه‌ی ما با هم مشترک هستیم . عشق ما به تمتم و جنگ temtem! با هواپیماهای دریایی به دورترین مجمع الجزایر سفر می‌کنید تا بهترین تمتم را پیدا کنید. هر جوان آرزو می کند که بهترین شود … اما همه چیز در جزایر سرگرم کننده و صلح نیست. در پشت صحنه ، Clan Belsoto در حال بافتن توطئه وحشتناک علیه Temtem و انسان است. شما به تمام دوستان و بهترین Temtem خود برای شکستن قبیله بدلوتو شرور نیاز خواهید داشت. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده برای این عنوان را مشاهده کنید.

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰P

این بازی همچنین به جز پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول پلی‌استیشن ۵ برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوئیچ منتشر خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید