Warframe | ویدئویی ۳۰ دقیقه‌ای از گیم‌پلی بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی Heart of Deimos منتشر شد

۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۰

شرکت دیجیتال اکستریمز (Digital Extremes) بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی جدید بازی Warframe را با عنوان Heart of Deimos معرفی کرد. در کنار معرفی، تریلری ۳۰ دقیقه‌ای از گیم‌پلی این بسته‌ی گسترش‌دهنده منتشر شده است. در این بسته‌ی گسترش‌دهنده علاوه بر مناطق، انواع مختلفی از دشمنان جدید نیز حضور دارند.

این تریلر جدید در جریان مراسم TennoCon 2020 نمایش داده شد. این مراسم ویژه هر ساله توسط شرکت دیجیتال اکستریم برای معرفی محتوای جدید بازی Warframe نمایش داده می‌شود. بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی Heart of Deimos ماموریت‌ها و یک دنیای جدید را به بازی‌بازان ارائه می‌دهد. در تریلر گیم‌پلی این بسته‌ی گسترش‌دهنده، مناظری از یک سیاره‌ی آلوده‌ی جدید به نام Deimos نمایش داده شده است.  علاوه بر اضافه شدن یک جهان جدید برای بازی‌بازان به منظور اکتشاف کردن، داستان بازی نیز با loreهای جدید در مورد ماهیت Tenno و منشا قدرت آن‌ها گسترده‌تر شده است. در کنار این موارد، شخصیت جدیدی به نام Loid/Otak و انواع مختلفی از دشمنان تازه نیز اضافه شده‌اند.

نکته‌ای که در طراحی مراحل Warframe و دیگر عناوین مشابه آشنا به نظر می‌رسد، روشی است که برای به‌روزرسانی‌های آن‎‌ها اعمال می‌شود. تفاوت اصلی میان بسته الحاقی Heart of Deimos با دیگر محتوای پیشین بازی Warframe که با گروه Infested مرتبط بوده‌اند، وجود یک سیاره و دشمنان کاملاً جدید است. موجود جدیدی در این محتوای تازه حضور دارد که استایل مبارزه‌ای منحصر‌به‌فردی را در خود دارد. بازی‌بازان برای خلع سلاح کردن این موجود باید شانه‌هایش را بشکنند تا میزان سرعت آن را کاهش دهند.

بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی Heart of Deimos شما محتوای کاملی از جمله لوت کردن و دشمنان جدید است بازی‌بازان از تجربه‌ی آن خواهند برد. در ادامه می‌توانید ویدئوی منتشر شده از گیم‌پلی این بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ را مشاهده کنید.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P

Heart of Deimos در تاریخ ۴ شهریورماه ۱۳۹۹ (۲۵ آگست ۲۰۲۰) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید