به‌روزرسانی نسخه‌ی ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس Warframe در ماه آوریل منتشر خواهد شد

۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۶:۲۷

پس از کاربران پلی‌استیشن ۵، طرفداران Warframe بالاخره در ماه آینده قادر خواهند بود تا این بازی محبوب و رایگان را با بهترین کیفیت بر روی کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس تجربه‌ کنند. طبق توضیحات ارائه شده از سوی استودیوی دیچیتال اکستریمز (Digital Extremes)، ارتقای نسل بعدی Warframe به همراه به‌روزرسانی نسخه‌ی ۳۰ بازی عرضه خواهد شد.

توسعه‌دهندگان در طی استریم زنده‌ی جدید خوذ اعلام کردند که قصد دارند از به‌روزرسان نسخه‌ی ۳۰ بازی Warframe برای ارائه‌ی نسخه‌ی نسل بعدی کنسول‌های ایکس‌باکس استفاده کنند. البته دیجیتال اکستریمز تایید کرده است که پس از انتشار این به‌روزرسانی، بازی‌بازان باید Warframe را از اول بر روی کنسول خود دانلود کنند. از طرف دیگر، توسعه‌دهندگان تعدادی بهبود از جمله کاهش ۵۰ درصدی زمان بارگذاری را برای نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ نیز در نظر گرفته‌اند. علاوه بر موارد گفته شده، به‌روزرسانی بزرگ بعدی Warframe تعدادی زره‌، سلاح‌ و محتویات جدید را نیز با خود به همراه خواهد داشت.

بازی Warframe هم‌اکنون به صورت رایگان بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

1
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • سونی یه دوره میخواست این شرکت و شرکت مادرشو به قیمت ۱/۲ میلیارد دلار بخرد و در رقابت با تنسنت ، تنسنت با رقم ۱/۴ میلیارد دلار پیروز شد ، اختلاف دویست میلیون دلار بودولی سونی گفت این شرکت ارزش بیش از این مبلغ را ندارد

    1
    8