اطلاعاتی از تغییرات بخش لوت کردن در به‌روزرسان بعدی بازی Anthem منتشر شد

۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰

به‌تازگی کارگردان بازی Anthem اطلاعاتی از تغییرات صورت گرفته در بخش لوت کردن را به اشتراک گذاشته است. این تغییرات با عرضه‌ی به‌روزرسان بعدی این بازی صورت خواهد گرفت.

بازی Anthem در هنگام عرضه با مشکلات مختلفی مواجه بود. علاوه بر مشکلات فنی، این بازی از کمبود محتوا نیز رنج می‌برد و همین امر موجب شد تا انتظارات بازی‌بازان را برآورده نکند. با این حال تاکنون برای این بازی سرویس محور، به‌روزرسانی‌های مختلفی عرضه شده است و تیم توسعه‌دهنده همچنان به انجام این کار ادامه می‌دهد.

اخیراً آقای کریستین دیلی (Christian Dailey)، کارگردان Anthem، اطلاعاتی از به‌روزرسان بعدی این بازی را به اشتراک گذاشته است. وی در این اطلاعات، به تغییرات صورت گرفته در بخش لوت کردن اشاره کرد. البته این موارد هنوز در دست کار هستند و ممکن است در زمان عرضه‌ی به‌روزرسانی با تغییراتی مواجه باشیم.

درحالی‌که تیم توسعه‌دهنده‌ی Anthem در تلاش است تا یک تجربه‌ی لوت محور سرگرم‌کننده را ارائه دهد، در عین حال به‌دنبال اضافه کرد چند ایده‌ی جدید نیز هستند. در به‌روزرسان آینده‌ی این بازی، تمامی تجهیزات موجود ارتقا یافته و قابلیت‌های بیشتری را فراهم می‌آورد. همه‌ی این موارد باید به ارائه‌ی یک تجربه‌ی لوت محور رضایت‌بخش و هیجان‌انگیز منجر شود.

تیم توسعه‌دهنده انتخاب‌های بیشتری را در اختیار بازی‌بازان قرار می‌دهد. در این به‌روزرسانی جدید، شما می‌توانید آیتم‌های مختلفی را بدون دعا کردن به درگاه خدایان RNG دنبال کنید. اگر تنها به آن چیزی که بدست آورده‌اید علاقه دارید، شما قادر خواهید بود تا لوت کردن را از روش‌های مختلفی تغییر و اصلاح نمایید.

آقای دیلی همچنین درباره‌ی ساده سازی روش تجهیزات،اینکه چگونه تیم می‌تواند سطح قدرت شما را بسنجد و نیز چند عامل دیگر صحبت کرد. گفتن این مسئله دشوار است بدون اینکه در واقع سیستم‌ها به طور مستقیم در حال تعامل باشند، اما مطمئناً به نظر می رسد یا یک بهبود و پیشرفت مواجه هستیم.

بازی Anthem هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. تاکنون تاریخ عرضه‌ی به‌روزرسان بعدی این بازی اعلام نشده است.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • یک خبر بد و یک خبر خوب
  خبر بد
  میگن EA از بقیه توی خرید WB خیلی جلوتره
  خبر خوب
  هیچ اتفاقی برای اثار در دست توسعه WB نمیفته و EA حق کامل بر بتمن نداره اما متاسفانه اگه بخره میتونه در اینده
  در مورتال و هری پاتر تغییر ایجاد کنه

  خودتون رو برای عرضه سالانه مورتال کمبت ۷۰ دلاری که هر کاراکتر ۶۰ دلار قیمت داره اماده کنین

  0
  0
 • Milad8tech گفت:

  این بازی بعد از اومدن تو استیم قراره دستینی رو تارگت کنه و همچنین احتمال خیلی زیاد رایگان میشه، ما که بدمون نمیاد مشکلاتشو برطرف کنه و تبدیل به بازیه خوبی بشه بایوور استودیو با استعدادیه فقط ناشرشه که مجبورش میکنه به کار هایی که نباید بکنه

  0
  0