ارون گرینبرگ: Everwild شبیه هیچ بازی دیگری نیست

۱۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۰

بازی Everwild، جدیدترین اثر استودیوی ریر (Rare)، بدون شک یکی از زیبا‌ترین و جذاب‌ترین عناوین استودیو‌های بازی اکس‌باکس محسوب می‌شود. با این‌که تیم توسعه همچنان در حال کار برروی مکانیک‌های گیم‌پلی و اطلاعات زیادی از بازی منتشر نکرده است، اما ظاهراً باید منتشر یک بازی منحصر به فرد و متفاوت باشیم.

آقای ارون گرینبرگ (Aaron Greenberg)، مدیر بخش بازاریابی اکس‌باکس، در طی مصاحبه‌ای پادکست Spawn on Me در مورد پروژه‌ی جذاب خانم لوییس اوکانر (Louise O’Connor)، تهیه کننده‌ی اجرایی Everwild، صحبت کرد و مدعی شد که تاکنون عنوانی مانند این بازی ساخته نشده است:

کاری که لوییس و تیم ریر برروی Everwild انجام می‌دهند، واقعاً منحصر به فرد و خاص است. این بازی شبیه هیچ چیز دیگری که تاکنون ساخته شده، نیست. آن‌ها دیدگاه بسیار خلاقانه‌ای دارند و ما می‌خواهیم  آزادی لازم را به آن‌ها ارائه دهیم تا بتوانند دیدگاه‌ کامل خود را به واقعیت تبدیل کنند. Everwild یک چیز بسیار خاص است.

گرینبرگ در ادامه اعلام کرد که در اولین جلسه‌ی ارائه‌ی ایده‌ی بازی‌های Everwild و Sea of Thieves حضور داشته و شاهد شکل گیری هر دو بازی بوده است:

زمانی که ایده‌ی بازی Sea of Thieves و همچنین Everwild را به من توضیح دادند، آن جا حضور داشتم. ما در یک اتاق نشستیم و آن‌ها در مورد دیدگاه خود، برخی از عناصر جلوه‌های بصری و این‌که چگونه به دنیای بازی فکر می‌کردند، توضیح دادند. حالا که امکان به اشتراک گذاری موارد بیشتری از آن وجود دارد، وضعیت هیجان انگیز‌تر از قبل خواهد شد.

بازی Everwild در تاریخی نامشخص به صورت انحصاری برروی کنسول اکس‌باکس سری اکس و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. در نهایت باید یادآوری کنیم که اگر هنوز جدیدترین تریلر این عنوان را تماشا نکرده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم سریعاً آن را از این نشانی مشاهده کنید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید