عنوان Dauntless – Reforged امروز با انتشار تریلری عرضه شد

۱۳ آذر ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۵

عنوان Dauntless اثر استودیوی فونیکس لبز (Phoenix Labs) موفق شد از زمان عرضه‌ی خود تاکنون به لطف پشتیبانی تیم توسعه و دریافت به‌روزرسان‌های مختلف در کنار Behemoth‌های جدید و منحصر به فرد، بازی‌بازان زیادی را جذب کرده و به موفقیت‌های شایسته‌ی خود دست یابد. با این حال از مدت‌ها قبل استودیوی سازنده قصد داشت با عرضه‌ی نسخه‌ی به‌روز این بازی تحت عنوان Dauntless – Reforged، علاوه بر افزودن پیشرفت و مکانیسم‌های جدید برخی از مشکلات بنیادی آن را به صورت کامل برطرف سازد.

از جمله تغییرات بزرگ و بسیار مهم که در بازی Dauntless – Reforged رخ می‌دهد می‌توان به بخش Slayer’s Path اشاره داشت که اکنون یک سیستم قدرتمند و پیچیده برای پیشرفت بازی‌بازان در شاخه‌های مختلف آماده کرده است. امتیازات و نشان‌های مخصوص در بخش Slayer’s Path استفاده خواهند شد تا قفل هر بخش را برای بازی‌بازان باز کنند و آن‌ها بتوانند مسیر پیشرفت منحصر به فرد و دلخواه خود را بپیمایند. همچنین سیستم ارتقای تجهیزات و زره‌های گوناگون به صورت کامل دچار تغییر شده و طراحی جدیدی به خود می‌بیند تا استفاده از آن بسیار کاربردی‌تر و روان‌تر نسبت به گذشته باشد. سیستم ارتقای تجهیزات حالا دارای یک روند پیشرفت رده‌بندی شده خواهد بود و دیگر شاهد افزایش سطح زره و تجهیزات جنگی به صورت تدریجی نخواهیم بود. همچنین این بخش مهارت‌های سطح‌بندی شده مربوط به هر سلاح، افزایش قدرت و یا سیستم بازگشت امتیاز و ساخت ترکیب دیگری از هر اسلحه را فراهم خواهد کرد.

مناطق جدیدی تحت عنوان Hunting Grounds به بازی Dauntless – Reforged افزوده شده‌اند که در واقع ۱۸ جزیره‌ی چشم‌نواز و منحصر به فرد هستند که آیتم‌های زیادی برای پیدا کردن داشته و بازی‌بازان از کاوش در آن‌ها لذت خواهند برد. همچنین انواع مختلفی از Behemothها نیز در این مناطق حضور دارند و مبارزه با آن‌ها چالش برانگیز به شمار می‌آید. طبق اعلام استودیوی فیونیکس لبز، هدف از توسعه‌ی بازی Dauntless – Reforged در واقع ارائه‌ی مجموعه‌ای از فعالیت‌های گروهی بی‌پایان و سرگرم‌کننده در قالب ماموریت‌های گوناگون در دنیایی وسیع است که در آن انواع پاداش و گنج، جانوران، گیاهان و مکان‌های بسیاری برای کاوش وجود خواهد داشت.

عنوان Dauntless – Reforged از هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ در دسترس بازی‌بازان قرار دارد. این نسخه‌ی جدید همراه با بسته الحاقی Cold Front Hunt Pass عرضه می‌شود که در واقع چندین زره و پوسته‌ی جدید را در اختیار علاقه‌مندان می‌گذارد. شما در پایان می‌توانید تریلر زمان عرضه‌ی بازی Dauntless – Reforged را در زیر مشاهده نمایید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید