گیفت کارت
گیفت کارت

امکان تجربه‌ی چندنفره‌ی Final Fantasy Crystal Chronicles Remastered Edition به صورت آفلاین وجود ندارد

۲۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰

بالاخره پس از سال‌ها انتظار و تاخیرهای متوالی، نسخه‌ی بازسازی شده‌ی بازی Final Fantasy Crystal Chronicles اواخر تابستان امسال در دسترس کاربران و هواداران قرار خواهد گرفت. با این حال، به نظر می‌رسد یکی از ویژگی‌های موجود در نسخه‌ی اصلی بازی در نسخه‌ی بازسازی شده حضور نخواهد داشت.

با توجه به پیام منتشر شده در حساب رسمی توییتر بازی Final Fantasy Crystal Chronicles Remastered Edition، به نظر می‌رسد این عنوان از قابلیت بازی چندنفره و کوآپ (Co Op) آفلاین پشتیبانی نخواهد کرد. اگرچه نسخه‌ی اصلی منتشر شده برروی کنسول Gamecube امکان تجربه‌ی چندنفره‌ی بازی را به کاربران می‌داد ولی به نظر می‌رسد «به دلیل بروز برخی مشکلات در روند توسعه‌ی نسخه‌ی بازسازی شده»، کاربران امکان تجربه‌ی بازی در حالت چندنفره‌ی آفلاین را نخواهند داشت. از این رو، اگر دوست دارید بازی را در کنار دوستانتان تجربه کنید، تنها راه حل شما استفاده از بخش آنلاین بازی خواهد بود.

بازی Final Fantasy Crystal Chronicles Remastered Edition در تاریخ پنجشنبه ۶ شهریور ماه ۱۳۹۹ (۲۷‌ آگست ۲۰۲۰ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ و پلتفرم‌های موبایل اندروید و IOS منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید