گیفت کارت
گیفت کارت

شایعه: تصویری از ابعاد واقعی کنترلر DualSense کنسول پلی‌استیشن ۵ منتشر شد

۲۰ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۰

شرکت سونی پیش از رونمایی از ظاهر کنسول پلی‌استیشن ۵ در اقدامی جالب از کنترلر منحصر به فرد و زیبای آن یعنی DualSense رونمایی کرد. با توجه به ساختار و ویژگی‌های منحصر به فرد این کنترلر، می‌توان گفت که طراحی و خلق آن بزرگترین طراحی مجدد تاریخ پلی‌استیشن در زمینه‌ی کنترلر بوده است که تمایز و تفاوت بسیار زیاد و چشمگیری را شامل می‌شود.

با توجه به اینکه تاکنون تعریف و تمجیدهای بسیاری از توسعه‌دهندگان و بازی‌سازان بزرگ در مورد این کنترلر فوق‌العاده شنیده‌ایم اما تصاویری که از آن منتشر شده‌اند همگی به صورت تبلیغاتی بوده و هنوز یک تصویر خام از این کنترلر در دست افراد مشاهده نشده است. حال تصویری در فضای مجازی در پخش شده که ادعا دارد اولین عکس از کنترلر DualSense کنسول پلی‌استیشن ۵ در زندگی واقعی به حساب می‌آید و شما در آن می‌توانید به ابعاد و شکل واقعی این کنترلر توجه داشته باشید. با این حال این ادعا می‌تواند تنها در حد یک شایعه باشد.

در واقع شخصی به نام ResetERA در انجمن‌های بازی تصویری از کنترلر DualSense را منتشر کرده و ادعا دارد که این تصویر واقعی است. در این تصویر ما کنترلر را مشاهده می‌کنیم که نگه داشته شده و ما تنها یک زاویه از آن را می‌توانیم ببینیم. با اینکه این کنترلر بزرگ به نظر می‌رسد اما می‌توان یکی از علت‌های آن را زاویه‌ی تصویربرداری و طرز قرارگیری دست شخص در نظر گرفت. این کاربر هیچ توضیحی درباره‌ی اینکه این تصویر از کجا به دست آمده و یا توسط چه کسی در اختیار وی قرار گرفته است را منتشر نکرد. برخی از کاربران فضای مجازی اظهار داشته‌اند که این یک کنترلر قدیمی و یا دست‌ساز است و نمی‌توان آن را DualSense نامید؛ چرا که همانطور که در تصویر مشخص است دسته‌های آنالوگ این کنترلر فرسوده و قدیمی به نظر می‌رسند.

علاوه بر این تصویر، مدتی پیش عکسی از نخستین کنسول پلی‌استیشن ۵ در دنیای واقعی منتشر شد که هنوز مشخص نشده است که این تصویر واقعی به شمار می‌آید یا نه. با این حال این تصاویر و اطلاعات منتشر شده‌ی غیررسمی را همواره باید با دید شایعه و غیرحتمی بودن در نظر گرفت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید