بازی Biomutant پرداخت درون برنامه‌ای نخواهد داشت

۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۰

بازی اکشن نقش‌آفرینی Biomutant از جمله عناوینی بود که برای مدتی طولانی در سکوت خبری به سر می‌برد. با این حال، مدتی پیش ویدئوی جدیدی از گیم‌پلی این اثر منتشر گردید که در آن بخش‌هایی از مبارزات، باس‌های گوناگون و مکانیزم‌های شخصی‌سازی بازی به نمایش درآمد. در همین راستا، به‌تازگی جزئیات جدیدی در مورد بازی و محتوای پس از انتشار آن منتشر شده است.

آقای استفان لیونگ‌کوویست (Stefan Ljungqvist)، رییس استودیوی اکسپریمنت ۱۰۱ (Experiment 101) مصاحبه‌ای را با وب‌سایت Well-Played انجام داده و در بخشی از توضیحات خود در مورد محتوای پس از انتشار بازی Biomutant صحبت کرد. وی در این باره گفت که تمرکز فعلی آن‌ها برروی بازی اصلی و عرضه‌ی آن است و پس از این مرحله به عرضه‌ی محتوای پس از انتشار فکر می‌کنند. این کارگردان همچنین تایید کرد که این بازی دارای پرداخت درون برنامه‌ای نخواهد بود.

آقای لیونگ‌کوویست در این خصوص اظهار داشت:

در درجه‌ی اول، تمرکز فعلی ما برروی کامل کردن ساخت بازی Biomutant و به سطح کیفی مورد انتظارمان در اولویت قرار دارد. پس از این مرحله امیدوار هستیم تا محتوای جدیدی را به بازی اضافه کنیم. یک نکته را به طور مشخص می‌توانیم اعلام کنیم؛ بازی ما هیچ‌گونه پرداخت درون برنامه‌ای نخواهد داشت.

بازی Biomutant برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دست توسعه قرار دارد. هنوز تاریخ انتشاری برای این بازی تعیین نشده است. شما می‌توانید تریلر جدید منتشر شده از بازی Biomutant را از طریق این نشانی مشاهده کنید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید