لایو گیمفا: امشب همه چی در‌ همه !! یک لایو خاص با سعید آقابابایی” | هر چی می‌خواید بپرسید، گیمی و شخصی!

۲۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰

آقا سلام علیکم خدمت تمام بر و بچه های گل، عشق، مشتی و با معرفت گیمفا. امشب لایو خودمم و خودتونه و بس. لایو که نمیشه همش تحلیل و آنالیز و … و باشه. برای اون جور مطالب سایت رو بیشتر می خونید. لایوها باید Fun و با حال هم باشه که امشب دقیقا همونجوریه. امشب منم و شما با هر سوالی که دوس دارید شخصی و گیمی از سردبیر تحریریه سایتتون بپرسید. هر چیزی که بخواید براتون توضیح بدم از زندگی و اتاق و گیم هام و کنسول هام و پوسترهام و مقاله هام و خلاصه همه چیز. امشب توی بخش کامنتها ازم سوال پبرسید هر چی دلتون میخواد و بهتون جواب میدم کوتاه یا طولانی بسته به موضوع سوالتون. برخی  رو میارم بالا که سوال ازم دارید بگید تا دو سه دقیقه ای حرف بزنیم و جواب بدم. بیشتر بر پایه طنزه و  Fun لایو امشب تا بیشتر آشنا بشیم. خودم هم براتون در وسط هاش یک سری نکات و فکت های با حال از گیم و طنز و .. آماده کردم که میگم براتون طی یکی دو دقیقه.

تازه، تازه، امشب هم هر کسی که تا انتهای لایو، بهترین سوال رو پرسیده باشه ازم که موضوعش جذاب تر باشه، خودم انتخابش می کنم و بهش یه جایزه بازی مستقل پی اس ۴ یا پی سی هدیه می دم که بزنه روی دستگاهش و بازی کنه و یه یادگاری کوچکی از گیمفا داشته باشه. می خوایم لایوهای گیمفا رو ببریم بیشتر سمت فان و موضوعات باحال تا بحث های خشک و خسته کننده.  سوال های با حال ازم بپرسید که دوست دارید بدونید در مورد من. حالا از “بهترین داستان ها در بازی ها در کل زندگیت چی هست” و “بهترین کمپانی های گیمت چیان” و “توی کلوپ چیا بازی می کردی” تا سوالاتی از زندگی خودم مثل درس و شغل و این موارد. خودم هم براتون صحبت های باحال و فان دارم از موضوعات مختلف. خلاصه که امشب شب گیمفا و سعید اقابابایی و رفقاس که لطف کنید و سوال بپرسید از هر چی دلتون می خواد جدی و شوخی، تا پاسخ بدم بهتون.

دوستان خودتون ماشالله فهمیده هستید و توی همین چند لایو ثابت کردید چقدر همگی باشعور هستید ولی خب دیدین که توی همین لایوها هم یک یا دو نفر، بین شما عزیزان هستن که وقت بی ارزششون رو می ذارن و میان جایی که مثلا دو تا فحش بدن و زندگی بی ارزش تر از وقتشون رو بگذرونند با ابن روش در جایی که ازش کینه دارن چون مثل خار توی چشمشونه، البته حضورشون باعث موفقیت گیمفاست چون بالاخره با واحد نفر شمرده میشن اینا هم در گوگل. مراقب این ویروس ها که بینتون ممکنه باشن. باشید.

سوالات خوب و با حال بپرسید که بتونم جواب بدم و لطفا سوالاتی نپرسید که باعث بشن برای گیمفامون مشکلی پیش بیاد. البته سوال جتجالی و و… اصلا عیبی نداره ها ققط منظورم اینه سوال توهین آمیز و موضوعات خیلی شخصی و حرف های رشت و… نباشه اصلا جه آمدید بالا و جه در کامنتا سوال کردید، چون مجبور میشم حذف کنم کاربر و از لایو بذارمش بیرون یا دیگه نیارمش بالا.

خلاصه که با حضورتون شبی میشه امشب و لایوی رو میریم که تا حالا هیچ سایت و … در گیم ایران نرفته چون به مخاطبشون اعتماد ندارن ولی بارها گفتم اینجا گیمفاست و روی انگشت و کاکل شما می چرخه ابن سابت، فقط خواهشا مراقب باشبد دیگه در مورد نوع صحبت کردنتون. بدحوری منتظرتونم که ازم سوال های باحال بپرسید.

یک بار دیگه بهتون مژده می دم که امشب هر کسی که تا انتهای لایو بهترین سوال رو بپرسه ازم که موضوعش جذاب تر باشه و بیشتر با جواب دادنش کیف کنم، خودم انتخابش می کنم و بهش یه جایزه بازی مستقل پی اس ۴ یا پی سی هدیه می دم که بزنه روی دستگاهش و بازی کنه و یه یادگاری کوچکی از گیمفا داشته باشه. میخوایم لایوهای گیمفا رو ببریم بیشتر سمت فان و موضوعات باحال تا بحث های خشک و خسته کننده.

در ادامه و بعد از لایو این هفته نیز طبق معمول هر ۵ شنبه شب ساعت ۱۰، اعضای مختلف تیم گیمفا اعم از فرهاد عزیز و سعید گل و …. در خدمتان هستند و به صورت یک هفته در میان نیز که بنده و یکی از اعضای مختلف تیم گیمفا مثل اعضای تحریریه و خبری، به صورت لایو دو نفره به بحث و گفتگو در مورد موضوعی خواهیم نشست. شما دوستان عزیز در طول تمام مسیری که طی کرده ایم با کلی پستی و بلندی های مختلف، همیشه همراهمان بوده و هستید و همین حمایت شما باعث شده که بیش از یک دهه گیمفا پابرجا و بهترین باشد.  حضورتون به ما انگیزه و روحیه می ده برای ادامه ی قوی تر و اضافه کردن موارد جذابی مثل مسابقه و جایزه و .. به این لایو ها. انشالله که با حمایت و کمک شما بتونیم این روند لایوهای مختلف رو ادامه بدیم و هر روز بهترش کنیم با موضوعات پیشنهادی شما و کلی موارد دیگه. از شما بسیار ممنونیم اگر که به دوستانتان که اطلاعی از این موضوع ندارند نیز در مورد این لایوها اطلاع بدهید. بالاخره هر چی که باشه گیمفا امیدش به شماست.

خلاصه مطلب این که در نهایت امشب ساعت ۱۰ در اینستاگرام گیمفا شاهد لایو سعید آقابابایی (بنده!) و خودتون (صاحبان گیمفا) خواهید بود  و امیدوارم که خیلی از شما دوستان خوبم را در لایو هم ببینم و این باعث خوشحالی خیلی خیلی زیاد من خواهد بود که سلامی خدمتتون عرض کنم. می دونید که این لایو ها بیشتر از هر چیزی به حمایت شما نیاز داره،  مخصوصا امشب که من تنها و هستم و باید شما هوام رو داشته باشید در فضای مجازی!!

امشب منتظرتون هستم در اینستاگرام گیمفا، گیمفایی های عزیز

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید