Upload VR Showcase | بازی Wraith: The Oblivion – Afterlife معرفی شد

۲۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۶

در جریان مراسم امشب Upload VR Showcase، استودیوی فست ترول گیمز (Fast Travel Games) از Wraith: The Oblivion – Afterlife، ساخته‌ی جدید خود برای هدست‌های واقعیت مجازی پلی‌استیشن وی‌آر، رونمایی کرده است.

بازی Wraith: The Oblivion – Afterlife یک عنوان ترسناک است که در دنیای World of Darkness جریان داشته و توسط سازندگان The Curious Tale of the Stolen Pets توسعه یافته و برای هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن وی‌آر منتشر خواهد شد.

به گفته‌ی کارگردان نوآوری بازی Wraith: The Oblivion – Afterlife، این عنوان در بخش کمپین بیش از هر چیز برروی روایت داستان تمرکز کرده است. این بازی که با الهام از عناوینی همچون Amnesia: The Dark Descent و Alien: Isolation ساخته شده است، داستانی گیرا و جذاب را در اختیار کاربران قرار خواهد داد.

در طراحی گیم‌پلی بازی Wraith: The Oblivion – Afterlife از بازی رومیزی White Wolf الهام گرفته شده است. همان‌طور که از نام بازی نیز پیدا است، شما نقش یک Wraith را ایفا کرده و باید معماهای مختلف حاضر در دنیای رازآلود و تاریک بازی را حل کنید. البته این تنهای عنوانی نیست که براساس دنیای تاریک و جذاب World of Darkness ساخته می‌شود. بازی مورد انتظار Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 و بسیاری از عناوین رومیزی دیگر نیز با الهام از همین جهان طراحی شده‌اند.

در حال حاضر اطلاعات زیادی از بازی Wraith: The Oblivion – Afterlife در دست نیست. با این حال، تیم سازنده احتمالا اطلاعات بیشتری از این عنوان را در آینده‌ی نزدیک در اختیار هواداران قرار خواهند داد. شما می‌توانید تریلر منتشر شده از این عنوان ترسناک و جذاب را در ادامه مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید