تریلری از گیم‌پلی بازی Wraith: The Oblivion – Afterlife منتشر شد

۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۷:۵۵

تیم سازنده‌ی بازی Wraith: The Oblivion – Afterlife که در گذشته به معرفی این عنوان پرداخته بود، امروز ویدئویی از گیم‌پلی آن را در دسترس قرار داد که بخش‌های جالبی را هم به تصویر می‌کشد.

Wraith: The Oblivion – Afterlife از سری عناوین ترسناک به صورت واقعیت مجازی است که برای اولین بار در مراسم Upload VR Showcase معرفی شد و استقبال خوبی هم از آن به عمل آمد. در این بازی اول‌شخص باید هدایت کاراکتری کنجکاو را به دست گرفته و از ماجرایی مخوف در خصوص یک قتل رازآلود پرده بردارید. حال در ویدئویی که امروز منتشر شده است، بازی‌بازان می‌توانند اتفاقاتی که انتظارشان را می‌کشند را به خوبی مشاهده نمایند.

در بازی Wraith: The Oblivion – Afterlife باید با دشمنان فراوانی دست و پنجه نرم کنید که این موضوع باعث مهیج شدن آن می‌شود. قابل ذکر است که استودیوی فست ترول گیمز (Fast Travel Games) وظیفه‌ی تولید آن را به عهده دارد. این تریلر تا این لحظه بارخورد بسیار خوبی داشته و در فضای مجازی در حال پخش شدن است. بنابراین پس از تماشای این ویدئو، شما هم نظرات خود را در این مورد بنویسید.

بازی Wraith: The Oblivion – Afterlife قرار است تا ساعاتی دیگر به صورت رسمی بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گیرد. در پایان می‌توانید تریلر ذکر شده را مشاهده و دانلود کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

 

4
2

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید