به‌روزرسان ۱۰ بازی The Division 2 منتشر شد

۲۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۰

به‌روزرسان ۱۰ بازی The Division 2 که مدتی پیش با یک تاخیر نسبتا طولانی برروی سروهای آزمایشی این عنوان عرضه شده بود، از امروز در دسترس کاربران تمامی پلتفرم‌ها قرار گرفته است.

به‌روزرسان ۱۰ بازی The Division 2 از امروز در دسترس کاربران پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان قرار گرفته است تا بازی برای شروع فصل جدید در هفته‌ی آینده آماده باشد. فصل Keener’s Legacy در مدت ۱۲ هفته، فعالیت‌های جدید و پاداش‌های خاص شامل یک سلاح Exotic و یک ست جدید را به بازی اضافه خواهد کرد. علاوه بر این، به‌روزرسان ۱۰ فایل‌های مربوط به Raid جدید یعنی Operation Iron Horse را نیز به بازی اضافه کرده است.

استودیوی سازنده درباره‌ی این Raid جدید نوشته است:

گروه True Sons کنترل یک کارخانه‌ را در دست گرفته و تلاش دارد سلاح‌های جدید را توسعه داده و تمام آن‌چه که گروه Division برای آن تلاش کرده است را نابود کند.

این Raid جدید معماها، باس‌ها و پاداش‌های مختلفی را در اختیار شما قرار خواهد داد. به گفته‌ی شرکت یوبی‌سافت (UbiSoft)، حالت جدید Discovery Mode در آینده به بازی اضافه خواهد شد. به گفته‌ی تیم سازنده، اطلاعات بیشتر در خصوص این Raid در آینده و مدتی پیش از عرضه در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

همان‌طور که پیش از این نیز اعلام شده بود، به‌روزرسان ۱۰ تغییرات زیادی را در بازی اعمال خواهد کرد. با این حال، تیم سازنده بیان کرده که بخشی از صداگذاری‌های محلی (غیر از زبان انگلیسی) مربوط به این به‌روزرسان به دلیل مشکلات ناشی از گسترش ویروس کرونا آماده نشده است.

ما می‌خواهیم شما را نسبت به مشکل مربوط به صداگذاری محلی بازی در زمان عرضه‌ی فصل دوم مطلع کنیم. اگرچه تیم ما توانست با وجود شرایط کار از خانه این به‌روزرسان را آماده کند ولی متاسفانه ما موفق به ضبط تمامی صداگذاری‌های لازم برای به‌روزرسان ۱۰ نشده‌ایم. با توجه به شرایط فعلی جهان، اولویت اول ما سلامتی اعضای تیم سازنده که شامل صداگذاران نیز می‌شود، خواهد بود. به محض این که شرایط به اندازه‌ی کافی ایمن باشد، ما کار برروی صداگذاری را آغاز خواهیم کرد که البته بخشی از کار در حال حاضر در حال انجام است. اضافه کردن فایل‌های مربوط به صداگذاری‌ها از طریق به‌روزرسانی بعدی از اهمیت بسیار بالایی برای تیم ما برخوردار است. البته باید بدانید که این موضوع تنها برروی محتوای فصل تاثیر خواهد گذاشت. صداگذاری Raid جدید به صورت کامل انجام شده است.

کسانی که از نسخه‌های غیر انگلیسی بازی استفاده می‌کنند، نیازی به انجام هیچ گونه تغییری نخواهند داشت. در صورتی که فایلی ناقص باشد، صدای انگلیسی به صورت خودکار جایگزین آن خواهد شد. اضافه کردن زیرنویس‌ها به زبان‌های محلی به بازی به صورت کامل انجام شده است و شما می‌توانید آن را از بخش تنظیمات فعال کنید.

بازی The Division 2 هم‌اکنون برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، پلتفرم رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استیدیا در دسترس است. شما می‌توانید نقد و بررسی بازی The Division 2 و آخرین بسته‌ی گسترش دهنده‌ی این عنوان یعنی  Warlords of New York را از طریق لینک‌های قرار داده شده مطالعه کنید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.