پس از انتشار Sea of Thieves برروی استیم، تعداد بازی‌بازان این عنوان افزایش داشته است

۲۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۵

مایکروسافت با فکر انتشار برخی از عناوین مهم خود در سایر فروشگاه‌ها، باعث افزایش مخاطبین بازی‌هایش شده است. به‌نظر می‌رسد این یک تصمیم درست بوده است، زیرا بازی از زمان انتشار در فروشگاه استیم (Steam)، شاهد افزایش آمار بازی‌بازان بوده است.

طی ۷ روز گذشته ، تعداد بازی‌بازان Sea of ​​Thieves در استیم تقریبا به ۲۰،۰۰۰ افزایش یافته است. تعداد مخاطبان در تاریخ ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ (۷ ژوئن ۲۰۲۰) از ۴۱,۱۱۰ نفر، در تاریخ ۲۳ خرداد ۱۳۹۹ ( ۱۳ ژوئن ۲۰۲۰) به ۵۹,۴۰۴ نفر افزایش یافته است. به‌نظر می رسد این اقدام برای مایکروسافت مناسب است. دقیقا همان‌طور که در مورد Sea of ​​Thieves دیدیم ، افزایش سرعت بازی‌بازان سری Halo  در استیم نیز موفقیت خوبی داشته است. این بازی بیش از ۲ میلیون نسخه فقط در استیم به فروش رسیده است. این تعداد احتمالا از زمان اعلام گزارش در دسامبر افزایش یافته است.

ممکن است برخی این حرکت را دوست نداشته باشند و خواهان این باشند که بازی‌های اختصاصی آن‌ها منحصر به یک کنسول باقی بماند. به‌نظر می‌رسد مایکروسافت ترجیح می‌دهد نسخه‌های بیشتری از بازی را هم اکنون در پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول اکس‌باکس وان به جای محدود کردن آن در یک مکان، به‌فروش برساند.

Sea of ​​Thieves هم اکنون برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول اکس‌باکس وان در دسترس و هم‌چنین این بازی در سرویس اکس‌باکس گیم‌ پس نیز موجود است.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید