بسته الحاقی The Four Relics of Rivellon از بازی Divinity: Original Sin 2 منتشر شد

۲۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۵

همان‌طور که پیش‌تر استودیوی لارین (Larian Studios) وعده داده بود، سرانجام بسته الحاقی جدید بازی Divinity: Original Sin 2 منتشر شد. این بسته الحاقی که The Four Relics of Rivellon نام دارد، هم‌اکنون به صورت رایگان برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است.

تمرکز اصلی بسته الحاقی The Four Relics of Rivellon، برروی قرار دادن چهار مجموعه‌ی قدرت‌مند از زره‌هاست. این موارد شامل Captain Armor می‌شود که قابلیت‌های Persuasion ، Bartering و Lucky Charm را تقویت می‌کند. همچنین محتوای تازه‌ی داستانی در کنار وجود یک Undead Dragon به عنوان باس‌فایت جدید نیز در این بسته الحاقی تایید شده‌اند.

اما این همه‌ی موارد نیست. یک رمان گرافیکی جدید نیز وجود دارد. Divinity: Original Sin 2 – Godwoken شامل بیش از ۳۰۰ صفحه است که برروی داستان شخصیت قابل بازی پیش از تبدیل به Godwoken تمرکز دارد. شما به عنوان یک انسان شاهزاده‌ی سرخ در شهر فراموش شده را ملاقات خواهید کرد. این رمان گرافیکی هنوز تاریخ انتشار  مشخصی ندارد اما در نسخه‌های Limited Edition در دسترس خواهند بود.

در ادامه می‌توانید تریلر جدید بسته الحاقی The Four Relics of Rivellon از بازی Divinity: Original Sin 2 را مشاهده بفرمایید.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید