نسخه‌ی کنسولی بازی Banner of the Maid در سال جاری میلادی عرضه می‌شود

۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۰

شرکت CE-Asia و استودیوی آزور فلیم (Azure Flame) از عرضه‌ی نسخه‌ی کنسولی بازی Banner of the Maid در سال جاری میلادی خبر دادند. این بازی قرار است برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ عرضه گردد.

بازی Banner of the Maid عنوانی در سبک استراتژی نقش‌آفرینی نوبتی است که ابتدا در سال ۲۰۱۹ در کشور چین و برروی رایانه‌های شخصی، سپس در فوریه ۲۰۲۰ برروی استیم منتشر گردید. وقایع این بازی در دوران انتقلاب فرانسه دنبال می‌شود؛ با این تفاوت که عناصر فانتزی نیز در آن وجود دارد. این اثر به لطف داشتن گیم‌پلی عمیق و چالش‌برانگیز، داستانی پیچیده و مملو از شخصیت‌های غنی و لحظات حماسی،در استیم با استقبال بسیاری خوبی مواجه گردید. شما در این بازی نقش افسری جوان به نتم پائولین بناپارت جوان را برعهده دارید که باید نیروهای خود را در نبردهای پویای نوبتی هدایت نمایید. در شهر پاریس توطئه‌های بسیاری انجام گرفته و شما باید به چشم‌انداز آن نگاه داشته باشید. این بازی یک داستان عمیق فانتزی، پر پیچ و خم و حماسی را روایت می‌کند و سرنوشت انقلاب فرانسه در دستان شماست.

همان‌طور که گفته شد، در بازی Banner of the Maid شما باید نیروهای خود را نبردهای چالش‌برانگیز دوران انقلاب فرانسه هدایت کنید. بیش از ۳۰ ناحیه مختلف شامل شهرها، دشت‌ها، کوه‌های برفی و … در این بازی وجود دارند. تغییرات محیطی مانند برف یا مه موجب می‌شوند تا شما استراتژی‌های خود را در این شرایط تطبیق دهید. ژنرال های شما ، شامل بیش از ۳۰ شخصیت جذاب از جمله شخصیت‌های تاریخی مانند Desaix ، Murat و Lannes هستند و همه‌ی آن‌ها سوابق و مهارت‌های مختلفی دارند که با تجربه می‌توانند آموزش داده و ارتقا داده شوند. اگر می‌خواهید آن‌ها به پتانسیل واقعی خود برسند،  باید به قلب آنها اعتماد کرده و درکشان کنید. شما همچنین برای به دست آوردن منافع سیاسی، بودجه برای بهبود تسلیحات و تجهیزات خود، در چالش‌ها و ماموریت‌های مختلف شرکت خواهید کرد؛ اما در عین حال باید مراقب باشید، زیرا اقدامات شما ممکن است توازن قدرت در پاریس را برهم بزند.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید