بازی Sherlock Holmes: Chapter One رسماً معرفی شد

۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۰

استودیوی فراگورز (Frogwares) عنوان جدیدی از مجموعه‌ی Sherlock Holmes را معرفی کرد. این بازی Sherlock Holmes: Chapter One نام دارد و در سال ۲۰۲۱ برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس وان، اکس‌باکس سری اکس و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

در این بازی شما بار دیگر در نقش شرلوک هولمز قرار می‌گیرید و با ماجراهای این کارآگاه مشهور و دستیارش جان واتسون همراه خواهید شد. تصمیمات شما برای حل مسائل مختلف بسیار مهم هستند. می‌توانید از نیروی خشن و یا با استفاده از نیروی عقل خود برای حل مسائل استفاده نمایید. در ادامه می‌توانید ویژگی‌های کلیدی این بازی را مطالعه نمایید.

  •  شرلوک جوان: بازی‌بازان در این اثر در نقش جوانی شرلوک قرار می‌گیرند و داستان متفاوتی را دنبال خواهند کرد. ما پیش از این چیزی از تکبر و ساده‌لوحی این شخص معروف چیزی ندیده بودیم و حال در نقش وی زندگی می‌کنید.
  • تحقیقات و جستجو در بازی: شما هرگز نمی‌دانید که سرنخ بعدی از کجا پیدا خواهد شد. با استفاده از سرنخ‌ها ، شایعات ، مبدل‌ها ، برچسب‌ها و شواهد محکم می‌توانید کل شهر را در جستجوی حقیقت کاوش و جستجو نمایید تا یک پرونده‌ی محکم را در کاخ ذهن خود ایجاد کنید.
  • استفاده از سلاح‌ها ممکن است به شما کمک کند اما مورد دیگری برای این سبک وجود دارد. شما می‌توانید بخش‌های آسیب‌پذیر دشمنان را با استفاده از قابلیت‌های ویژه‌ی نیروی بصری خود مشاهده کنید. همچنین می‌توانید بدون استفاده از سلاح، از محیط برای از پای درآوردن دشمنان استفاده نمایید.
  • جان واتسون متفاوت: جان همواره بهترین دوست و همراه شرلوک بوده است، اما در اینجا با شخصیت متفاوتی روبه‌رو هستیم.
  • یک داستان تاریک: داستان بازی در قرن نوزدهم جریان دارد؛ جایی که یک جزیره‌ی پرجنب‌وجوش در مدیترانه هر چیزی جز بهشت را ارائه می‌دهد. فسادهای سیاسی و جنایات گوناگون در همه‌ی جزیره حکم‌فرماست. در همین حال، ساکنان جزیره به سنت‌ها وفادار هستند و از برخورد با افراد غریبه و تازه‌وارد خودداری می‌کنند.
  • حقیقت و دروغ: در هر داستان، دو طرف وجود دارد. ساکنان جزیره به باورها و اعتقادات ویژه‌ی خود در مورد حقیقت و عدالت ایمان دارند. این وظیفه‌ی شماست که تصمیم بگیرید پرده از حقایق بردارید.

در ادامه شما را به تماشای تریلر معرفی بازی Sherlock Holmes: Chapter One دعوت می‌کنیم.

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰P

دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰P

دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید