بسته الحاقی جدید بازی Borderlands 3 معرفی شد

PC ، PS4 ، Xbox One ، اخبار ، اخبار بازی ۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۰

استودیوی گیرباکس (Gearbox) بسته‌ی الحاقی جدیدی برای بازی Borderlands 3 را با نام Bounty of Blood: A Fistful of Redemption معرفی نمود که حال و هوایی وسترن دارد.

داستان این بسته در مورد نبرد شما در برابر گروه یاغیانی به نام Devil Riders است. در طول استریم Borderlands Show، مت کاکس (Mat Cox)، کارگردان این بسته‌ الحاقی  آن را داستانی در مورد انتقامی سخت خواند که یک روایت‌کننده‌ی سوم شخص دارد و گفته می شود که این راوی شخصیت جدیدی است. در Bounty of Blood شاهد حضور شخصیت‌هایی از این سری با ظاهر جدید هستیم. داستان بازی در شهر وستیژ (Vestige) در سیاره‌ای به نام گهننا (Gehenna) روایت می‌شود. این شهر براساس عملکرد و کارهای شما کاملا قابلیت تغییر و حتی تخریب را نیز دارد. همچنین می‌توانید کارهای جالب و جدیدی مثل بازگشایی فروشگاه، نمایش تئاتر و فیلم‌های قدیمی هم انجام دهید. تمام این‌ها در ماموریت‌های جانبی در دسترس خواهند بود.

در خلال استریم Borderlands Show همچنین اعلام شد که رویداد در جریان  Revenge of Cartels در تاریخ ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ (۴ ژوئن ۲۰۲۰) به پایان می رسد و در همان روز یک رویداد جدید به‌نام Takedown of the Guardian Breach جایگزین خواهد شد. Bounty of Blood در تاریخ ۵ تیر ۱۳۹۹ (۲۵ ژوئن ۲۰۲۰) منتشر خواهد شد.

12345678910(5 رای, میانگین آرا 9٫40 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید