شایعات مربوط به لوگوی بازی Gran Turismo 7 رسماً تکذیب شد

۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۵

به تازگی تصویر رسمی منتشر شده است که ما در آن، شاهد لوگوی بازی Gran Turismo 7 در کنار عناوین ریسینگی همچون DIRT 5 و F1 2020 هستیم. با ما در ادامه‌ی خبر همراه باشید تا نگاهی به واکنش‌های رسمی توسعه دهندگان نسبت به این اتفاق رخ داده، داشته باشیم.

چند ساعت قبل بود که شرکت شرکت نکست لول ریسینگ (Next Level Racing) که می‌توان آن را مشهورترین شرکت تولید کننده‌ی کابین‌ها و تجهیزات بازی‌های ریسینگ دانست، تصویری را منتشر کرده است که در آن شاهد لوگوی نسخه‌ی جدید بازی Gran Turismo هستیم. به غیر از لوگوی این عنوان، ما شاهد سه بازی ریسینگ دیگر هستیم که تمامی آن‌ها برای عرضه در سال ۲۰۲۰ برنامه‌ریزی شده‌اند که در ادامه نیز خود سازندگان به آن اشاره کرده‌اند

در ادامه شما می‌توانید تصویر منتشر شده به همراه متنی که این شرکت در رابطه با آن منتشر کرده است را مشاهده کنید.

کدام یک از بازی‌های ریسینگ ۲۰۲۰ است که شما بیشتر از همه منتظر عرضه شدنش هستید؟

شرکت نکست لول ریسینگ این تصویر را در حساب‌های توییتر (Twitter)، فیسبوک (Facebook) و اینستاگرام (Instagram) خود منتشر کرده است که باعث جلب توجه بسیاری از طرفداران به لوگوی بازی معرفی نشده‌ی Gran Turismo 7 شده است. همان‌طور که در تصویر مشاهده می‌کنید مدتی قبل بود که هر سه عنوان DIRT 5 و F1 2020 و Automobilista 2 به صورت رسمی برای عرضه در سال ۲۰۲۰ معرفی شدند.

اما دقایقی قبل این شرکت به صورت رسمی اعلام کرده است که لوگوی منتشر شده از بازی Gran Turismo 7 توسط عوامل داخلی طراحی شده است و آن‌ها هیچ اطلاعی از عنوان بعدی بازی Gran Turismo ندارند. این شرکت در پایان از طرفداران این سری بابت اشتباه صورت گرفته عذرخواهی کرده است. شما می‌توانید در ادامه پست جایگزینی که این شرکت پس از حذف تصویر بالا منتشر کرده است را مشاهده کنید.

البته مدتی قبل بود که سازندگان سری Gran Turismo در رابطه‌ با نسخه‌ی بعدی این سری صحبت‌هایی کردند؛ به همین دلیل می‌توان انتظار داشت که در کنفرانس پیش‌روی شرکت سونی از نسخه‌ی هفتم این سری رونمایی شود.

نظر شما در رابطه با این اتفاق رخ داده چیست؟ آیا شما صحبت تولیدکنندگان مبنی بر اشتباه بودن این ماجرا را باور می‌کنید؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید