تریلر جدیدی از بازی Naraka: Bladepoint منتشر شد

PC ، اخبار ، اخبار بازی ، تریلر ۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰

Naraka: Bladepoint یکی از آن عناوین جذابی بود پس از رونمایی در مراسم The Game Awards 2019، دیگر اطلاعات زیادی از آن منتشر نشد. حال ۲۴ اینترتینمنت (۲۴ Entertainment) و نت‌ایس (NetEase)، توسعه دهنده و ناشر بازی، به تازگی تریلر جدیدی را با طرفداران به اشتراک گذاشته‌اند که گیم‌پلی و شخصیت جدید Mehlika را نمایش می‌دهد.

بازی Naraka: Bladepoint یک عنوان چندنفره‌ی اکشن سریع است که محیط بزرگی را در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید با شخصیت مورد علاقه‌ی خود، دیگر بازی‌بازان را به صورت مخفی‌کاری و یا با درگیری مستقیم از بین ببرید. پیش از این، توسعه دهندگان برخی تصاویر از محیط بازی را به اشتراک گذاشته و به نمایش شخصیت‌های Viper Ning ،Takeda Nobutada و Tenkai پرداخته بودند، اما علی رغم تائید حضور Mehlika، ما اطلاعات دیگری از این شخصیت نداشتیم.

حال این تریلر جدید علاوه بر نمایش مکانیک‌های جابه‌جایی آزادانه‌ی شخصیت اصلی در محیط بازی، ما را با Mehlika نیز آشنا می‌کند. برای جلوگیری از تکراری شدن Naraka: Bladepoint، توسعه دهندگان ویژگی‌های منحصر به فردی را برای هر یک از شخصیت‌های قابل بازی در نظر گرفته‌اند تا بازی‌بازان بتوانند گیم‌پلی را به شکل‌های متفاوتی تجربه کنند. همان‌طور که در تریلر مشاهده خواهید کرد، Mehlika قادر است تا خود را نامرئی کند؛ مهارتی که قطعاً برای مخفی‌کاری و غافلگیر کردن دشمنان بسیار کارامد خواهد بود.

بازی Naraka: Bladepoint در تاریخی نامشخص از سال جاری از طریق استیم برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

12345678910(11 رای, میانگین آرا 7٫91 از 10 )
Loading...
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید