بازه‌ی زمانی انتشار بازی Biomutant مشخص شد

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۰

همان‌طور که اطلاع دارید، بازی Biomutant برای مدت زمان زیادی در دست توسعه بازی بوده و با تاخیرهای متعددی مواجه شده است. این بازی توسط استودیوی اکسپریمنت ۱۰۱ (Experiment 101) مراحل توسعه‌ی خود را طی می‌کند و شرکت تی‌اچ‌کیو نوردیک (THQ Nordic) نیز وظیفه‌ی انتشار آن را برعهده دارد. براساس گزارش مالی جدید شرکت امبریسر گروپ (Embracer Group)، که در حقیقت شرکت مادر تی‌اچ‌کیو نوردیک محسوب می‌گردد، این بازی در سال مالی جاری و تا پیش از تاریخ ۳۱ مارس ۲۰۲۱ عرضه خواهد شد.

با این حال، شرکت امبریسر گروپ اطلاعات بیشتری را در خصوص زمان عرضه‌ی دقیق بازی Biomutant منتشر نکرده است. این گزارش تنها تایید می‌کند که این بازی در سال مالی جاری عرضه می‌شود. در بیانیه‌ی این شرکت آمده است:

ما انتظار رشد قابل توجهی در سال مالی جاری داریم که این امر با انتشار عناوینی با کیفیت بالا انجام خواهد شد. از این رو، برای ارائه‌ی این بازی‌ها به بازی‌بازان بسیار هیجان‌زده هستیم. این شد با انتشار بازی‌های اخیر و عناوین جدیدی همانند Biomutant در سال مالی جاری بدست خواهد آمد.

لازم به ذکر است در حالی که Biomutant قبل از تاریخ ۳۱ مارس ۲۰۲۱ عرضه می‌شود، مشخصاً بدین معنا نیست که در این بازه‌ی زمانی منتشر خواهد شد. این بازی ابتدا در سال ۲۰۱۷ میلادی معرفی گردید و برای عرضه در سال ۲۰۱۸ تعیین شده بود. با این حال، به دلیل مشکلات مختلف عرضه‌ی این بازی با تاخیرهای بسیاری مواجه گردید. پیش‌بینی می‌شود این بازی تا اواخر تابستان امسال و یا حداکثر در سه‌ماهه‌ی اول سال ۲۰۲۱ عرضه شود. این عنوان برای انتشار برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در نظر گرفته شده است.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید