قابلیت کراس‌پلی بازی The Division 2 به زودی اتفاق نخواهد افتاد

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۰

استودیوی مسیو انترتینمنت (Massive Entertainment) به تازگی به‌روزرسانی ۹٫۱ را برای عنوان The Division 2 منتشر کرد و همراه با آن نرف‌های مختلفی را برای اسلحه‌های بازی معرفی نمود. در کنار این به‌روزرسانی، اخیراً قابلیت کراس‌پلی بین نسخه‌های استدیا و پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز در دسترس قرار گرفت. اما اگر امید داشتید که این قابلیت برای نسخه‌های کنسولی عنوان The Division 2 نیز در دسترس قرار گیرد، بدون شک ناامید خواهید شد.

استودیوی مسیو انترتینمنت پستی در وب‌سایت خبری رددیت (Reddit) در مورد به‌روزرسانی جدید بازی The Division 2 منتشر کرد و تایید نمود که بازی‌بازان نسخه‌های پلتفرم رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استدیا می‌توانند با استفاده از قابلیت کراس‌پلی با بازی به یکدیگر بپردازند اما این قابلیت برای نسخه‌های اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ بازی وجود نخواهد داشت.

این استودیو تاکید کرد که برنامه‌ای برای ایجاد این قابلیت برای نسخه‌های کنسولی The Division 2 نخواهد داشت و این امر تلاش بسیار زیادی را برای استودیوی مذکور در پی خواهد داشت. در واقع استودیوی مسیو انترتینمنت عنوان کرد که از ابتدای ساخت بازی The Division 2 قابلیت کراس‌پلی نسخه‌های کنسولی در برنامه نبوده است و انجام این امر بسیار مشکل و پرزحمت خواهد بود.

عنوان The Division 2 در حال حاضر برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴، پلتفرم رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استدیا در دسترس قرار دارد. شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) به تازگی اعلام کرد که بازی The Division 2 یکی از یازده عنوان نسل هشتمی این شرکت محسوب می‌شود که تاکنون بیش از ۱۰ میلیون نسخه در سراسر جهان به فروش رسانده است.

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید