جزییات به‌روزرسان‌های آینده‌ی بازی Fallout 76 مشخص شد

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۵

شرکت بتسدا (Bethesda) روز گذشته از برنامه‌های کامل خود برای بازی Fallout 76 در سال ۲۰۲۰ میلادی رونمای کرد. این برنامه شامل اضافه شدن فصل‌ها، بهینه‌سازی کامل سیستم مبارزات، پاداش‌ها، C.A.M.P و بسیاری موارد دیگر می‌شود.

بازی Fallout 76 از زمان عرضه با مشکلات زیادی روبه‌رو شد. این اولین باری بود که شرکت بتسدا نسخه‌ای آنلاین و چندنفره از سری محبوب Fallout را منتشر می‌کرد. به همین دلیل، بازی با مشکلات و ایرادات کوچک و بزرگ زیادی روبه‌رو شد و این موضوع در نهایت نارضایتی هواداران و منتقدین را به همراه داشت. خوشبختانه این مشکلات باعث دلسردی تیم سازنده نشد و آن‌ها به پشتیبانی خوب خود از بازی تا به امروز ادامه داده‌اند.

شرکت بتسدا روز گذشته جزییات محتوای جدید و تغییرات بزرگی که در سال ۲۰۲۰ میلادی در بازی Fallout 76 ایجاد می‌شوند را منتشر کرده است. به احتمال بسیار زیاد، مهم‌ترین تغییر در نظر گرفته شده برای بازی اضافه شدن فصل‌ها به این عنوان خواهد بود که چالش‌ها و پاداش‌های مختلف و زیادی را در اختیار شما قرار خواهد داد. شما می‌توانید جزییات کامل برنامه‌های تیم سازنده برای بازی Fallout 76 در سال ۲۰۲۰ میلادی را در انتهای این خبر مشاهده کنید.

بازی Fallout 76 هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی این عنوان را از طریق این لینک مطالعه کنید. علاوه بر این، تحلیل فنی بازی نیز می‌تواند برای کسانی که قصد خرید این عنوان را دارند، جذاب و مفید باشد.

معرفی فصل‌ها به بازی

فصل‌ها یک سیستم جدید و یک‌پارچه‌ی پیشرفت بر پایه‌ی حساب کاربری را به بازی Fallout 76 اضافه خواهد کرد که این موضوع تغییراتی اساسی را در سیستم چالش‌ها ایجاد کرده و به کاربران این فرصت را می‌دهد تا پاداش‌های زیادی را کسب کنند. فصل‌های بازی در دسترس تمامی کاربران قرار خواهد گرفت و یک مسیر پیشرفت مشترک را پیش روی شما قرار می‌دهد تا بتوانید پاداش‌های زیادی از رنگ برای Power Armor و آیتم‌های مخصوص C.A.M.P گرفته تا Atomها، Perk Pack و بسیاری موارد دیگر را کسب کنید.

به جای سیستم چالش‌های سابق که در آن بازی‌بازان با کامل کردن ماموریت‌های روزانه و هفتگی Atom دریافت می‌کردند، شما از این پس واحد پولی جدیدی تحت عنوان S.C.O.R.E را دریافت خواهید کرد. با دریافت این امتیازها، شما در هر فصل پیشرفت خواهید کرد تا بتوانید پاداش‌های فوق‌العاده‌ی آن فصل را دریافت کنید. نتیجه‌ی استفاده از این سیستم یک تجربه‌ی گیرا، منعطف و مفرح برای گروه‌های مختلف بازی‌بازان خواهد بود. اگرچه هنوز احتمال تغییر در محتوای هر فصل براساس بررسی‌های داخلی وجود دارد ولی شما می‌توانید اطلاعات بیشتری از نحوه‌ی عملکرد آن‌ها را در ادامه مشاهده کنید.

 • بازی‌بازان گزینه‌ای جدید را در منوی اصلی بازی مشاهده خواهند کرد که آن‌ها را به محیط مربوط به نمایش پیشرفت آن‌ها در هر فصل خواهد برد.
 • تمامی بازی‌بازان کار خود را از خانه‌ی اول یعنی رتبه‌ی ۱ از ۱۰۰ آغاز خواهند کرد. پیشرفت در هر فصل منوط به کسب نوعی جدید از امتیاز تحت عنوان S.C.O.R.E خواهد بود که از طریق سیستم جدید چالش‌های بازی و دیگر فعالیت‌ها قابل دریافت خواهد بود.
 • چالش‌های جدید ساده‌تر بوده و کامل کردن آن‌ها نیز آسان‌تر خواهد بود. اکثر این چالش‌ها مربوط به فعالیت‌های عادی است که کاربران در زمان تجربه‌ی بازی Fallout 76 آن‌ها را انجام می‌دهند.
 • پاداش‌های جدید با رسیدن با رتبه‌های بالاتر به شما اهدا خواهد شد. البته با رسیدن به رتبه‌های خاص (۲۵، ۵۰، …) شما پاداش‌های بزرگی را دریافت خواهید کرد.
 • پس از گذشت دو هفته‌ی ابتدایی آغاز فصل، شما می‌توانید با پرداخت ۱۵۰ اتم (Atom) یک رتبه در فصل پیشرفت کنید. پس از گذشت دو هفته، بازی‌بازان می‌توانند با پرداخت اتم در فصل پیشرفت کنند. این راه حل برای کسانی در نظر گرفته شده است که دیرتر از دیگران به تجربه‌ی بازی در آن فصل پرداخته‌اند و می‌خواهند خود را به رتبه‌ی دیگر کاربران برسانند.
 • فصل‌های بازی به مدت ۱۰ هفته ادامه خواهند داشت و ۲ هفته پس از پایان فصل جاری، فصل بعدی بازی شروع خواهد شد.

محتوای فصل‌های

فصل تابستان

سازندگان Unstoppables Shindig, Blast Radius و Catch the Commie گرد هم جمع شده و The Legendary Race را طراحی کرده‌اند تا راهی جدید برای تجربه‌ی منطقه‌ی West Virginia پیش روی شما قرار گرفته باشد. هر یک از فصل‌های بازی چالش‌های جدیدی را در مقابل شما قرار خواهد داد که با کامل کردن آن‌ها و پیشرفت در فصل پاداش‎های مختلفی را دریافت خواهید کرد.

 • Legendary Perk: چندین Perk جدید و سطح بالا در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
 • Public Team: شما می‌توانید به راحتی تیم‌های جدیدی را برای خود پیدا کنید.
 • A Colossal Problem: یک رویارویی هیجان‌انگیز با یک باس
 • چالش‌های جمعی برای تمامی کاربران
 • رویداد Meat Week

فصل پاییز

فارغ از سطح شخصیت خود، تمامی محتوای Appalachian Wasteland را تجربه کنید. تمامی مبارزات و پاداش‌ها با توجه به سطح شخصیت‌ شما متعادل خواهد شد تا بازی‌بازان با سطوح مختلف بتوانند به راحتی و در کنار یکدیگر به تجربه‌ی محتوای مختلف موجود در جهان بازی بپردازند.

 • یک خط داستانی و ماموریت کاملا جدید به نام Steel Dawn
 • رویداد Bombs Drop
 • دریافت پاداش‌های بیشتر از طریق Daily Ops

فصل زمستان

اواخر امسال، Brotherhood of Steel با هدف یافتن تکنولوژی‌های جدید دوباره به Appalachian Wasteland برمی‌گردند. داستان این بخش که در ادامه‌ی Steel Dawn است، شخصیت‌ها، ماموریت‌ها و بسیاری موارد جدید دیگر را به بازی اضافه خواهد کرد.

 • قابلیت شخصیت‌سازی و ساخت ترکیب‌های مختلف از Perkها با استفاده از Perk Loadout
 • اضافه شدن امکانات جدید به بخش CAMP
 • اضافه شدن بخش Expedition با قابلیت تکرار ماموریت‌ها
 • Daily Opsهای جدید
0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید