استودیوی جدیدی متشکل از اعضای سابق ریسپاون و اینفینیتی‌وارد تاسیس شد

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰

با نزدیک شدن به نسل نهم کنسول‌ها، تغییرات بیشتری در حال وقوع است؛ تکنولوژی‌های پیشرفته‌تری معرفی می‌شوند، از قابلیت‌های پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس رونمایی می‌شود و البته استودیو‌های جدیدی ظهور می‌کنند تا بخت خود را برای موفقیت در نسل آینده بیازمایند. استودیوی گرویتی ول (Gravity Well) یکی از این استودیو‌ها است که چندی پیش تاسیس شد. همراه گیمفا باشید.

اوایل امروز، دروی مک‌کوی (Drew McCoy) و جان شایرینگ (Jon Shiring) خبر از تاسیس استودیوی گرویتی ول (Gravity Well) دادند. اگر اسم این دو نفر به گوش شما آشناست، اصلا تعجب نکنید چرا که آن‌ها از اعضای سابق و با‌تجربه‌ی ریسپاون اینترتینمنت و اینفینیتی‌وارد هستند. از میان عناوین استودیوی ریسپاون اینترتینمنت می‌توان به بازی محبوب Apex Legends و شوتر Titanfall اشاره کرد. استودیوی اینفینیتی‌وارد نیز به‌دلیل ساخت عناوین Call of Duty: Modern Warfare نزد بازی‌بازان شهرت دارد. البته این اولین بار نیست که یکی از اعضای ریسپاون اینترتینمنت، این استودیو را ترک می‌کند و چندی پیش نیز شاهد پیوستن جاستین پرز (Justin Perez)، طراح سابق ریسپاون اینترتینمنت به استودیوی‌ اینیشیتیو (The Initiative) بودیم.

 هدف استودیوی گرویتی ول “توسعه‌ی بازی‌های AAA” است اما هنوز از هیچ پروژه‌ای سخن به میان نیامده است. به‌نظر می‌رسد که این استودیو در مراحل ابتدایی خود به سر می‌برد و در حال استخدام افراد بااستعداد است. نکته‌ی جالب توجه درباره‌ی این استودیوی تازه تاسیس، خط مشی آن‌ها است که سلامت کارمندان خود را مهم‌ترین اولویت خود قرار می‌دهد و نتیجتا با استودیویی “ضد-کرانچ” مواجه هستیم. در حال حاضر باید منتظر بمانیم تا از عناوین گرویتی ول در آینده رونمایی شود. انتظاری که با توجه به همه‌گیری ویروس کرونا، ممکن است مدت زمان زیادی طول بکشد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید