طراح سابق بایوور و ریسپاون اینترتینمنت به استودیوی‌ اینیشیتیو پیوست

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰

با این‌که بازی‌بازان بی‌صبرانه منتظر رونمایی از بازی استودیوی اینیشیتیو (The Initiative) هستند، اما ظاهراً این استودیو همچنان در حال تکمیل کردن تیم خود است و حالا نیز شاهد عضو جدید این توسعه دهنده‌ی فرست پارتی هستیم.

آقای جاستین پرز (Justin Perez)، طراح سابق استودیوهای ریسپاون اینترتینمنت (Respawn Entertainment) و بایوور (BioWare)، حالا به عنوان طراح ارشد سیستم‌ها در اینیشیتیو در حال کار است. با توجه به اطلاعات منتشر شده برروی صفحه‌ی لینکدین پرز، این شخص کار جدید خود را از اوایل ماه جاری آغاز کرده است.

جاستین پرز در طی فعالیت دو ساله‌ی خود در بایوور به عنوان طراح ارشد سیستم‌ها، مسئولیت طراحی مبارزات و سیستم‌های بازی Mass Effect Andromeda را برعهده داشت. پس از عرضه‌ی این بازی، وی به استودیوی ریسپاون اینترتینمنت ملحق شد و در نقش طراح ارشد برروی طراحی قهرمان‌های عنوان محبوب Star Wars Jedi: Fallen Order کار کرد.

با توجه به شایعات منتشر شده، اینیشیتیو هم‌اکنون در حال ساخت نسخه‌ی ریبوت بازی Perfect Dark است. همچنین به گفته‌ی مدیر استودیو‌های بازی‌ اکس‌باکس (Xbox Game Studios)، در سال جاری شاهد اطلاعات بیشتری از پروژه‌ی این استودیو خواهیم بود. به همین خاطر، احتمال دارد که این بازی در کنار دیگر عناوین فرست پارتی در مراسم ماه جولای اکس‌باکس سری اکس رونمایی شود.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید