بازی Paradise Killer تابستان امسال برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد+تریلر

۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۰

استودیو‌های فلو تراولر (Fellow Traveler) و کیزن (Kazen) با انتشار تریلری اعلام داشتند که بازی اکتشافی اول‌شخص جهان‌باز آن‌ها یعنی عنوان Paradise Killer، تابستان امسال برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

لازم به ذکر است همراه این بازی یک دموی رایگان منتشر می‌شود که مهلت تجربه‌ی آن هفته‌ی آینده به پایان می‌رسد. به طور خلاصه، این دموی رایگان مدت زمان محدودی در دسترس خواهد بود.

بازی Paradise Killer یک بازی اکتشافی در مورد کشف سرنخ‌های مربوط به یک قتل است. در این عنوان بازی‌بازان باید با جست و جو و پیدا کردن مدارک قاتل‌ها را پیدا کنند و یک پرونده‌ی محکم علیه آن‌ها بسازند. سپس بازی‌بازان پرونده‌ی خود را برای محاکمه قاتل به دادگاه می‌فرستند و به بیان تفسیر خود از شواهد و استدلال‌ها می‌پردازند.

به گفته‌ی توسعه‌دهندگان افرادی زیادی که مضنون به قتل هستند در این بازی حضور خواهند داشت؛ به همین دلیل مسیرهای زیاد و پیچیده‌ای در روند پرونده‌سازی وجود دارد. بازی‌بازان می‌توانند خود تصمیم بگیرند و مجرم احتمالی را مشخص کنند. علاوه بر این موارد همه‌ی ساکنین Paradise island رازی را برای مخفی کردن دارند که وظیفه‌ی شما خواهد بود آن‌ها را کشف کنید.

همچنین بازی‌بازان می‌توانند به جمع‌آوری شواهد و مدارک بپردازند، استدلال خود را برای یک مدرک بیان کنند، وقایع و موارد مشکوک را تفسیر کنند تا در نهایت بتوانند حقایق را ثابت کنند. در نکته‌ای جالب توجه می‌توان معما‌هایی که به صورت حروف تصویری باستانی هستند را حل کرد تا دسترسی به مناطق جدیدی میسر شود.

در پایان شما می‌توانید به مشاهده‌ی تریلر زمان انتشار این بازی اکتشافی بپردازید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید