فصل دوم از سال چهارم بازی For Honor به علت بحران ویروس کرونا تاخیر خورد

۲۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۰

به تازگی شرکت یوبیسافت (Ubisoft) اعلام کرد که انتشار فصل دوم از سال چهارم بازی For Honor به دلیل مشکلات ناشی از بحران ویروس کرونا تا تاریخ ۲۲ خرداد ۱۳۹۹ (۱۱ ژوئن ۲۰۲۰) به تاخیر افتاده است. در یادداشتی از این شرکت در توییتر بیان شد که تیم توسعه‌دهنده‌ی بازی به سرعت با تغییرات سازگار شده‌اند اما با وجود تلاش‌های فراوان آنان، به‌ روزرسانی‌های بازی با تاخیر مواجه خواهند شد.

برای جبران این تاخیر، یوبیسافت قصد دارد برخی از فعالیت‌های محبوب درون بازی که حذف شده‌اند را به بازی بازگرداند که جزئیات این موضوع در صورت انتشار به اشتراک گذاشته خواهد شد.

یوبیسافت در این باره می‌گوید:

اولین و مهم‌ترین مطلب این است که ما امیدواریم همه در خانه‌هایشان در سلامت و ایمنی به سر برند. سپس باید اعلام کنیم که تیم پشتیبانی بازی For Honor از طریق دورکاری به سختی در حال تلاش هستند تا بازی به خوبی اجرا شود.

ما مفتخر هستیم که تیم پشتیبانی For Honor به سرعت خود را با شرایط سازگار کردند. با این حال حتی با تمام تلاش این تیم در این روزهای بحرانی، مشکلات و اختلالات به وجود آمده در هفته‌های گذشته به شدت بر توانایی ما برای ارائه‌ی به روزرسانی‌هایی که کمی دیگر موعد انتشارشان فرا می‌رسید تاثیر گذاشته‌اند. به همین دلیل تیم پشتیبانی تصمیم گرفت تا انتشار فصل دوم از سال چهارم بازی For Honor را به تاخیر اندازد.

می‌دانیم که این خبر برای طرفداران ناامیدکننده است. همه‌ی ما هیجان‌زده بودیم که به شما نشان دهیم چه محتویاتی برای فصل آینده‌ی For Honor مهیا کرده‌ایم. با این حال، ما اطمینان داریم که این تصمیم صحیحی برای ما بود تا بتوانیم محتوا را با همان کیفیتی که در نظر داشتیم منتشر کنیم.

بازی For Honor هم‌اکنون برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است. همچنین شما می‌توانید نقد و بررسی آخرین و بزرگترین بسته الحاقی عرضه شده برای این بازی تا به امروز، یعنی بسته الحاقی Marching Fire را از این نشانی مشاهده نمایید.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید