تریلری مرتبط با فصل هفتم بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds منتشر شد

۲۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۰

به تازگی اعضا‌ی تیم توسعه‌دهنده‌ی عنوان PlayerUnknown’s Battlegrounds یا به اختصار PUBG، در حال آماده‌سازی محتویات جدید برای شروع فصل هفتم بازی هستند و تریلر جدیدی از این محتویات را منتشر کرده‌اند که خلاقانه و خاص به نظر می‌رسد.

در این تریلر دیگر خبری از بازی‌بازانی که با تجهیزات مختلف در محیط‌های گوناگون بازی در حال تیراندازی به یکدیگر هستند نیست، بلکه شاهد یک ویدیو‌ی خلاقانه به سبک کارهای تبلیغاتی دهه‌‌ی هشتاد میلادی در مورد Dinoland هستیم. شما می‌توانید تریلر مربوطه را در زیر مشاهده نمایید:

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰p 

دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰p

دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰p

این تریلر در اصل نشان‌دهنده‌ی نقشه‌ی برفی بازی یعنی Vikendi توسط شرکت Lindh Corporation است که شاید زیبا و خلاقانه به نظر برسد اما اطلاعات کمی در مورد این نقشه ارائه می‌دهد. Dinoland نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Dino Park است که در فصل هفتم به همراه محتویات جدید دیگری به بازی اضافه خواهد شد. با توجه به اطلاعاتی که قبلا در این مورد منتشر شده‌اند، به نظر می‌رسد طراحی Dinoland برگرفته از داستان‌های تاریک رخ داده در آن باشد. با این وجود تریلر منتشر شده جالب و کمی نوستالژی است.

بازی پرطرفدار PUBG هم‌اکنون برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. فصل هفتم این بازی اواخر این ماه، ابتدا در تاریخ ۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ (۲۲ آوریل ۲۰۲۰) برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و سپس برروی نسخه‌های کنسولی منتشر می‌شود.

0
0