رویداد فصلی بازی Monster Hunter World: Iceborne هم‌اکنون در دسترس است

۲۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰

شرکت کپکام (Capcom) به تازگی اعلام کرده است که رویداد فصلی Full Bloom Fest بازی Monster Hunter World: Iceborne هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان منتشر شده است.

این رویداد که تا تاریخ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ (۷ مه ۲۰۲۰) ادامه خواهد داشت، به بازی‌بازان فرصت می‌دهد تا انواع تجهیزات مختلف از جمله سلاح، زره، آویز و موارد دیگر را به‌دست آورند. در طول این رویداد هر بازی‌باز برای هر بار ورود به بازی Monster Hunter World یک بلیط VIP دریافت می‌کند، اما این تنها راه به دست آوردن این بلیط‌ها نیست. از این بلیط‌ها می توان جهت ساخت تجهیزات جدید برای خود و Palico (همراه شما در بازی) استفاده کرد.

شما می‌توانید با انجام دادن ماموریت‌های ویژه‌ی این رویداد یا کمک به بازی‌بازان رده پایین از طریق Hunter Helper، بلیط VIP پاداش بگیرید. از این بلیط‌ها می‌توان برای ساخت “زره چندلایه‌ و سایر آویزهای اسلحه” استفاده کرد.

کپکام همچنین تعدادی ماموریت جدید از طریق رویداد Full Bloom Fest به بازی Monster Hunter World اضافه خواهد کرد، مانند ماموریت “Skyward Snipers” که با اتمام آن به شما فرصت ساخت کلاه‌خود چندلایه‌ی Downy Crake داده خواهد شد. بازی‌بازانی که هنوز هم به دنبال Whetfish Saber هستند می‌توانند ماموریت “A Fish to Whet Your Appetite” را انجام دهند تا این اسلحه‌ی عجیب را به مهمات جنگی خود اضافه کنند. ماموریت‌های دیگر مانند “Fifty Shades of White” نیز به لیست ماموریت‌ها باز می‌گردند.

در خبرهای دیگر از بازی Monster Hunter World، کپکام در ماه مارس یک به‌روزرسانی را منتشر کرد که هیولاهای جدید و ویژگی “اسلحه‌های چندلایه” را به بازی افزود و تعدادی از باگ‌های بازی را رفع کرد. مدتی پس از انتشار این به‌روزرسانی، کپکام یک به‌روزرسانی دیگر شامل همین ویژگی‌ها و اصلاحات را برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر کرد. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی را تحت عنوان شکار در سرزمین‌های یخ‌زده به قلم آقای امیر‌مهدی نامجو مشاهده نمایید.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید