بازی Commander ’۸۵ معرفی شد

۲۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۰

تیم سازنده‌ی Commander ’۸۵ امروز در خبر خوبی به معرفی این بازی پرداخت. ضمنا برای آشنایی بیشتر بازی‌بازان، تریلری از این بازی عرضه شده است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

Commander ’۸۵ از سری عناوین مهیج و تخیلی است که با داستان خاص خود می‌تواند عده‌ی زیادی را سرگرم کند. این بازی داستان چند دوست را روایت می‌کند که تصمیم دارند تا پسری را برای تولد شگفت‌زده کنند؛ غافل از این که این مراسم باعث تغییر مسیر زندگی همه‌ی آن‌ها خواهد شد. اگر از دوست داران بازی‌های داستان محور باشید، Commander ’۸۵ توقع شما را تا حد زیادی برآورده خواهد کرد. قابل ذکر است که دو استودیوی د مونوالز (The Moonwalls) و آلتیمیت گیمز (Ultimate Games) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار این بازی را به عهده دارند.

بازی Commander ’۸۵ قرار است پاییز امسال برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار گیرد. با توجه به این که زمان نسبتا زیادی تا عرضه‌ی بازی باقی مانده است، انتظار داریم که اخبار بیشتری از آن منتشر شود. در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت تریلری از بازی مذکور اقدام کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید