شایعه: Resident Evil 2021 بزرگ‌ترین تغییر مسیر در تاریخ مجموعه خواهد بود

اخبار ، اخبار بازی ۱۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰

این‌طور که از شایعات جدید برمی‌آید، در پی حفظ روند انتشار سالانه‌ی عناوین مجموعه، بازی بعدی Resident Evil در سال ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد و بسیاری از هواداران قدیمی را عصبانی خواهد کرد.

به‌ تازگی Dusk Golem، یکی از کاربران شبکه‌ی اجتماعی توییتر که سابقه‌ی افشای اطلاعات محرمانه‌ی زیادی از سری Resident Evil را در کارنامه دارد، جزئیات جدیدی از بازی بعدی مجموعه فاش کرده است که به انتشار آن در سال ۲۰۲۱ و میان نسلی بودنش اشاره می‌کنند:

کمی درباره‌ی بازی بعدی Resident Evil حرف می‌زنم و بعد تا زمانی که بازسازی شماره‌ی سوم منتشر نشود جزئیات بیشتری از آن نمی‌دهم. روند توسعه‌ی Resident Evil 20201 از اواخر سال ۲۰۱۶ شروع شده و زمانی که منتشر شود حدوداً ۴ یا ۵ سال در دست ساخت بوده است. مراحل توسعه‌ی آن خیلی شبیه به Resident Evil 3 اصلی و قدیمی است اما یک بازسازی نیست. [این بازی] به‌زودی معرفی خواهد شد و تا اینجا بزرگ‌ترین تغییر جهت در کل مجموعه محسوب می‌شود.

این یک بازی میان‌نسلی است.

اگرچه وقتی صحبت از “تغییر” به‌ میان می‌آید معمولاً هواداران سرسخت یک مجموعه دل‌نگران و مضطرب می‌شوند، اما بنابر گفته‌های Dusk Golem، ارزشش را خواهد داشت:

انتظار دارم زمانی که از این بازی رونمایی شود، افراد زیادی درباره‌اش عصبانی شوند اما آن‌ها بهتر است کمی روشنفکر باشند. تست‌های داخلی و بازخوردهای مثبت نشان می‌دهند با بازی باکیفیتی روبه‌رو هستیم و من در این‌باره بسیار هیجان‌زده‌ام.

مجموعه‌ی Resident Evil هیچ‌گاه با تغییر غریبه نبوده است؛ از همان سال‌های اول و عرضه‌ی بازی‌های نخستین سری برروی پلی‌استیشن ۱ شاهد انتشار عنوان Resident Evil: Survivor با زاویه‌ی دوربین اول شخص و مدت‌ها بعد از آن عنوان تکرار نشدنی Resident Evil 4 با دوربین روی شانه‌ی انقلابی بودیم. همچنین از عناوین تک‌نفره‌ی وحشت و بقای داستان محور گرفته تا بازی‌های چندنفره و اکشن، مجموعه‌ی Resident Evil طیف وسیعی از سبک‌ها را پوشش داده است.

اما اگر صحبت‌های بالا صحت داشته باشند، فکر می‌کنید بازی جدید شامل چه تغییراتی خواهد بود؟ آیا می‌توانید قدم بعدی کپکام (Capcom) را حدس بزنید؟ نظر خود را با ما در میان بگذارید.

12345678910(19 رای, میانگین آرا 8٫84 از 10 )
Loading...
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید