شایعه: قیمت کنسول پلی‌استیشن ۵ در یک سایت دانمارکی مشخص شد

PS5 ، اخبار ، اخبار بازی ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۹

هفته‌های پیش بود که شرکت سونی مشخصات رسمی سخت‌ افزار کنسول پلی‌استیشن ۵ را منتشر کرد و از آن زمان تاکنون شایعاتی به گوش می‌رسد که قیمت این کنسول چیزی حدود ۴۹۹ دلار خواهد بود. همچنین ماه گذشته بود که مدیر ارشد مالی شرکت سونی یعنی هیروکی توتوکی (Hiroki Totoki) اعلام کرد که تصمیم‌گیری نهایی در مورد قیمت این کنسول گرفته نشده است. اما به تازگی خرده‌فروشی دانمارکی føtex این کنسول را با قیمت ۱۰۴۳ دلار و برای انتشار در تاریخ سه شنبه، ۱۱ آذر ۱۳۹۹ (۱ دسامبر ۲۰۲۰) لیست کرده است.

بدون شک، قیمت اعلام شده در این خرده‌فروشی آنلاین سرسام آور بوده و دوبرابر قیمتی است که در هفته‌های گذشته شایعه شده بود. همانطور که به یاد دارید، قیمت زمان انتشار کنسول پلی‌استیشن ۴ تنها ۳۹۹ دلار بود که رضایت طرفداران را هم به دنبال داشت. اما به نظر نمی‌رسد که با وضعیتی که در حال حاضر بوجود آمده است، کسی حاضر باشد تا دو برابر آن قیمت را برای کنسول نسل نهمی شرکت سونی بپردازد. بنابراین به احتمال زیاد این یک شوخی بسیار زشت از طرف این خرده‌فروشی دانمارکی است که به زودی تکذیب خواهد شد.

البته جدا از قیمتی که اعلام شده است، به نظر می‌رسد که تاریخ انتشار اعلام شده تا حدودی درست باشد و ما قرار است شاهد انتشار این کنسول در ماه آذر باشیم. هر دو کنسول اکس‌باکس سری اکس و پلی‌استیشن ۵ قرار است در تعطیلات سال ۲۰۲۰ عرضه شوند و شروع تعطیلات نیز اواخر ماه نوامبر خواهد بود. همچنین با توجه به سابقه‌ی شرکت سونی در عرضه کردن کنسول‌های قبلی خود،‌ به نظر می‌رسد که در اواخر نوامبر و یا در اواسط ماه دسامبر شاهد عرضه‌ی جدیدترین کنسول این شرکت خواهیم بود.

نظر شما در مورد قیمت اعلام شده در این وبسایت دانمارکی چیست؟ در صورت درست بودن این قیمت،‌ چه عواقبی در انتظار شرکت سونی خواهد بود؟

12345678910(86 رای, میانگین آرا 7٫79 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید