گیفت کارت
گیفت کارت

بازی رومیزی Horizon: Zero Dawn با تاخیر عرضه می‌شود

۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۰

طبق خبر جدید منتشر شده، انتشار نسخه‌ی رومیزی بازی Horizon: Zero Dawn  به علت شیوع ویروس کرونا با تاخیر مواجه شده است.

استودیوی استیم‌فورجد گیمز (Steamforged Games)، سازنده‌ی عنوان رومیزی Horizon: Zero Dawn، در توییتی اعلام کرد که این بازی به دلیل شیوع ویروس کرونا با تاخیر عرضه خواهد شد. به همین علت، برنامه‌های این استودیو با تغییراتی مواجه شده و هم‌اکنون اعضای این تیم از خانه کار می‌کنند.با این وجود، هنوز زمان انتشار دقیق این بازی مشخص نشده است.

مشخصاً مهم‌ترین مساله برای این استودیو سلامت اعضای توسعه‌دهنده‌ی بازی است. البته اعضای این تیم به‌ علت داشتن تجربه‌ی زیاد در دورکاری می‌توانند سریعاً به روال عادی توسعه‌ی بازی بازگردند و از این‌رو هیچ مشکلی برای ادامه ساخت این عنوان رومیزی وجود ندارد. با این حال، شیوع ویروس کرونا موجب تعطیلی کارخانه‌هایی شده است که استودیوهای سازنده بازی رومیزی با آن‌ها همکاری می‌کنند. همچنین تعدادی بازی رومیزی دیگر نیز در صف تولید این کارخانه‌ها قرار دارند که در زمان شروع کار کارخانه‌ها، ابتدا آن‌ها باید تولید شوند.

بودجه‌ی ساخت بازی رومیزی Horizon: Zero Dawn از طریق کمپین کیک‌استارتر تامین شده است. تیم توسعه‌دهنده اطلاعات هیجان‌انگیز دیگری را از این بازی به اشتراک گذاشته است. اگر شما جزو افراد باشید که در تمامی مراحل ساخت این بازی از تیم توسعه‌دهنده حمایت کرده‌اید، علاوه بر خود این عنوان می‌توانید ۱۱ بسته الحاقی را که هر یک در جعبه‌ی مخصوص خود قرار دارند، دریافت نمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید