بلیزارد هم کارکنان خود را به خانه فرستاد

۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰

به سبب شیوع خطرناک ویروس مرگبار کرونا در جهان، حالا بلیزارد (Blizzard) هم به جمع استودیوها و شرکت‌هایی پیوسته است که کارکنان خود را به خانه می‌فرستند و روند دور کاری را آغاز می‌کنند.

با توجه به تعطیلی گسترده‌ در ایالات متحده‌ آمریکا، بلیزارد هم کارکنان خود را به خانه فرستاده است و علاوه بر آن، مایحتاج لازم را نیز برای آن‌ها فراهم می‌کند. جنس سلوسن (Jens Salvesen)، مدیر پرو‌‌ژه‌ی بیلزارد، به تازگی در قالب توئیتی برنامه‌ها و اقدامات بلیزارد برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا را اعلام کرد. بلیزارد علاوه بر به خانه فرستادن کارکنان، به آن‌ها بسته‌هایی حاوی مواد بهداشتی نیز اهدا کرده است. این شرایط علاوه بر دفتر کالیفرنیا که یکی از مراکز اصلی شیوع کرونا است، در شعبه‌ی آستین تگزاس بلیزارد هم پابرجا است.

بلیزارد پیش از این اعلام کرده بود که به تمام کارکنان خدماتی خود، حقوق کامل را به هنگام خانه‌نشینی پرداخت خواهد کرد. برنامه‌نویسان و توسعه‌دهندگان این استودیو نیز از راه دور و در حد امکان، به کار خود ادامه خواهند داد. حساب کاربری رسمی این استودیو در توئیتر، پیام زیر را در این باره منتشر کرد:

برای حفاظت از سلامت و جان کارکنان خود، اقدامات لازم برای کار از خانه‌ی کارکنان خود در تگزاس و کالیفرنیا را فراهم کرده‌ایم. آن‌هایی که در دفاتر بین‌المللی ما در سایر نقاط جهان نیز مشغول فعالیت هستند، بنا به دستورات بهداشتی آن کشور، به کار خود ادامه خواهند داد.

ویروس کرونا تاثیر چشمگیری برروی تمامی صنایع، از جمله بازی‌های ویدئویی داشته است. از راکستار و بانجی گرفته تا مایکروسافت، بسیاری کارکنان خود را خانه فرستادند. همچنین قرنطینه‌ی خانگی بسیار از افراد، باعث رکوردشکنی چندباره‌ی استیم از نظر تعداد بازی‌باز همزمان شده است. از حالا به مدت یک ماه، بازی World of Warcraft هم دو برابر حالت معمولی به شما XP می‌دهد تا به خانه‌نشینی ترغیب شوید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • DavidLight گفت:

  به علاوه این یه کار مفید دیگه ای هم که بلیزارد میتونه بکنه واسه خونه نشین کردن مردم درست کردن همین لانچر بتل نت هستش که مردم میخوان COD Warzone رو ازش دانلود کنن، لانچر فقط فایل خراب دانلود میکنه(scan and repair هم چیزی رو درست نکرد).دلیلش هم اینه که این لانچر میونه خوبی با قابلیت Pause نداره چون به خیالشون «مردم این زمونه حتی ۱۰۰گیگ به بالارو یه تنه بدون توقف دانلود میکنن Pause میخوان چیکار؟» Eek!
  درحالیکه ظاهرا نمیدونن کسایی که از Epic Games یا Origin بازی میگیرن صرف نظر از سرعت دانلود(کیلوبایت هم اگر باشه) توقف دانلود هیچ آسیبی به فایل های بازی نمیرسونه که هیچ، verify هم میشه.خلاصه اون ۷۰-۸۰ گیگ که ازمون خوردن کوفتشون بشه Drunken Razz
  راه حل:کسایی که سرعت دانلود کمتر از ۲ مگ دارن،از سایت های مرجع دانلود و یا کسایی که بکاپ این بازی رو آپلود کردن بگیرید.

  0
  0