بازی F1 2019 به مدت یک هفته رایگان شد

۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰

بازی شبیه‌سازی مسابقه‌ای F1 2019، به مدت یک هفته به صورت رایگان در دسترس کاربران فروشگاه استیم خواهد بود. بدین‌ترتیب، بازی‌بازان پلتفرم رایانه‌های شخصی علاقه‌مند به مجموعه‌ی F1، یک هفته فرصت دارند تا یکی از بهترین نسخه‌های این مجموعه را به صورت رایگان تجربه کنند.

بازی F1 2019، در زمان انتشار توانست نظر مثبت بسیاری از منتقدان و بازی‌بازان را به خود جلب کند تا در نهایت بتواند به لقب بهترین بازی از مجموعه‌ی F1 دست پیدا کند. البته، یک نکته‌ی انکار نشدنی در مورد این بازی وجود دارد که نه‌تنها F1 2019 بلکه تمامی بازی‌های مجموعه‌ی F1 را تاحدودی از سایر بازی‌های شبیه‌سازی مسابقه‌ای جدا می‌کند. در واقع، باید بپذیریم که انجام این بازی و لذت بردن از آن، مختص طیف خاصی از بازی‌بازان است؛ چرا که با یک بازی شبیه‌سازی پیچیده (مخصوصاً در درجات سختی بالا) روبرو هستیم.

از جمله موارد مثبتی که برای اولین بار در مجموعه‌ی F1 در بازی F1 2019 شاهد آن بودیم، اضافه شدن مسابقات F2 است که عمق بیشتری به بخش Career بازی می‌دهد. آقای پل جیل (Paul Jeal)، مدیر مجموعه‌ی F1، درخواست‌های مکرر و بی‌شمار بازی‌بازان را عامل افزوده شدن این بخش دانست. برخلاف مسابقات فرمول ۱، در مسابقات فرمول ۲ تمامی تیم‌ها از اتومبیل‌هایی با قدرت‌های یکسان استفاده می‌کنند و مهندسی مکانیک در این مسابقات برندگان را تعیین می‌کند.

به‌هر ترتیب، این بازی تا تاریخ ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ (۱۸ مارس ۲۰۲۰) به صورت رایگان در فروشگاه استیم در دسترس دارندگان پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار دارد. همچنین تا تاریخ مقرر، می‌توان نسخه‌های Anniversary Edition و Legends Edition این بازی را با تخفیف بسیار خوب ۷۰ درصدی و با قیمت‌های ۱۸ و ۲۱ دلار خریداری کرد. علاوه براین، تمامی بسته‌های الحاقی این بازی در این مدت با تخفیف ۵۰ درصدی در دسترس بازی‌بازان خواهد بود.

بازی F1 2019، هم‌اکنون برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. همچنین، می‌توانید نقد این بازی را به قلم آریا مقدم تحت عنوان «فرمول برتر | نقد و بررسی بازی F1 2019» را مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید