فراخوان دریافت ویدئوهای گیمینگ کاربران

۱۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۱

همان طور که می‌دانید، هر ماه قسمت جدیدی از آیتم‌ ویدئویی گیمفان در وب‌سایت گیمفا منتشر می‌شود که بخشی از این آیتم به ویدئوهای گیمینگ جذاب شما عزیزان اختصاص دارد. از آن‌جایی که در تدارک شماره‌ی نهم و اختصاصی نوروز ۹۹ مجله‌ی ویدئویی گیمفان هستیم؛ به منظور مشارکت هر چه بیشتر شما، خواهشمندیم تا ویدئوهای گیمینگ خود را برای ما ارسال کنید.

تاکنون هشت قسمت از مجله‌ی ویدئویی گیمفان منتشر شد که خوشبختانه مورد استقبال گرم شما کاربران و همراهان همیشگی گیمفا قرار گرفت از همین روی  در حال‌ آماده سازی قسمت شماره‌ی نهم و اختصاصی نوروز ۹۹ هستیم  و از همه‌ی عزیزانی که علاقه دارند ویدئوهای جذاب گیمینگ خود را در مجله‌ی ویدئویی گیمفان مشاهده و در بازدید عموم قرار دهند، تقاضا می‌کنیم آن‌ها را برای ما ارسال کنند. این ویدئوها شامل هر اتفاق جالب و قابل‌توجهی‌ست که در بازی شما رخ می‌دهد؛ از باگ‌ها و اتفاقات خنده‌دار گرفته تا انجام حرکات حرفه‌ای و منحصر به فرد.

به‌صورت کلی ویدیوی ارسالی شما باید دارای ویژگی‌های زیر باشد:

  • کیفیت ویدیوی ارسالی باید ۷۲۰P به بالا باشد. (ایده‌آل و حداکثر: ۱۰۸۰P)
  • هیچگونه نوشته جانبی برروی ویدیو وجود نداشته باشد. گیمرتگ یا نام دلخواه شما در پایین تصویر توسط گیمفا درج می‌شود.
  • ارسال نام مستعار یا ID گیمینگ‌تان به‌همراه اسم بازی.

شما می‌توانید از طریق یکی از راه‌های ارتباطی زیر ویدیوهای خود ارسال کنید.

  • آیدی تلگرام @Saeid_HJ
  • آیدی تلگرام @Arianarman
  • ایمیل: [email protected]

پیشاپیش از همکاری شما عزیزان، قدردانی می‌کنیم و صمیمانه منتظر دریافت نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان هستیم که می‌توانید آن‌ها را از طریق ایمیل یا تلگرام برای ما ارسال کنید. همچنین در پایان اگر هنوز موفق به تماشای مجله‌ی ویدئویی گیمفان نشده‌اید، از شما دعوت می‌کنم تا هشت قسمت منتشر شده را از طریق این نشانی مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید