رویداد TGS 2020 برروی کنسول‌های نسل بعد و فناوری ابری متمرکز خواهد بود

۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰

انجمن تهیه‌کننده سرگرمی‌های کامپیوتری (CESA) به عنوان برگزارکننده‌ی رویداد TGS، رسما از حضور کنسول‌های نسل بعدی پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس در TGS 2020 و تمرکز برروی فناوری ابری خبر داد.

CESA امروز اولین جزئیات مربوط به رویداد سالانه‌ی Tokyo Game Show را برای سال جدید اعلام کرد. موضوع رویداد “The Future Touches Gaming First” نام دارد و این مراسم از تاریخ ۲۴ الی ۲۷ سپتامبر ۲۰۲۰ (۳ مهر الی ۶ مهرماه ۱۳۹۹) در شهر توکیو برگزار خواهد شد. نکته‌ی مهم حضور کنسول‌های نسل بعد در این رویداد است و در کنار آن، یک بخش ویژه با تمرکز برروی بازی‌های ابری حضور دارد.

بخشی از بیانیه‌ی شرکت CESA در قسمت زیر قرار داده شده است:

بازی‌ها به‌روزترین و دردسترس‌ترین وسیله برای تجربه‌ی فناوری‌های نوظهور هستند که امکانات جدیدی را برای آینده فراهم می‌کنند. با موضوع مقرر شده برای امسال، این رویداد انتظار دارد تا موقعیتی را برای مردم فراهم کند تا آخرین بازی‌ها را تجربه کرده و خود را در یک آینده‌ی هیجان‌انگیز قرار دهند.

با حضور کنسول‌های نسل بعدی، رویداد TGS 2020 مطمئناً توجه زیادی را از سراسر جهان به خود جلب خواهد کرد. این رویداد برروی بازی‌های ابری (Cloud Gaming) و محیط بازی پیشرفته‌ی آن مانند سرویس‌های ۵G برای استفاده تجاری متمرکز خواهد شد و تجربه بازی‌های بی‌نظیری را که توسط پلتفرم‌های جدید آورده شده‌اند، تقویت خواهد کرد. علاوه بر این موارد، TGS 2020 میزبان جایی خواهد بود که در آن بازی‌بازان می‌توانند مرزهای جدید بازی‌ها را از طریق عبور از آموزش، مد، هنر و سایر صنایع دیگر کشف کنند.

در TGS 2020 افراد تاثیرگذار محبوبی از ژاپن و دیگر نقاط جهان حضور دارند. از طریق روابط با شرکای رسانه‌‌ای داخلی ژاپن و خارج از آن، آخرین اخبار مربوط به این رویداد به زبان های ژاپنی، انگلیسی و چینی منتشر می‌شود تا به تعداد روزافزون بینندگان آنلاین در مقیاس جهانی دست یابیم.

در زمینه‌ی ورزش الکترونیکی (e-Sport) که در خارج از صنعت بازی‌ها توجه بسیاری را به خود جلب می‌کند، رویداد TGS 2020 قصد دارد تا مسابقات قهرمانی مختلفی را در صحنه‌ی بزرگ e-Sports X برگزار نماید. جزئیات این بخش در ماه آوریل سال جاری منتشر خواهد شد. علاوه بر سرویس‌های استریم ارتقا یافته، این رویداد روشی منحصر به فرد را به بازدیدکنندگان برای لذت بردن از ورزش الکترونیکی ارائه می‌دهد.

جدا از این موضوع، به‌تازگی شرکت سونی عدم حضور خود را در رویداد GDC 2020 به دلیل شیوع ویروس کرونا اعلام کرد. چندی پیش نیز این شرکت به علتی مشابه از حضور در رویداد PAX East انصراف داد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید