هزینه‌ی پیش‌خرید کنندگان The Last of Us 2 و Iron Man VR بازگردانده‌ می‌شود

PS4 ، PS4 Pro ، اخبار ، اخبار بازی ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۵

شرکت سونی در اقدامی جدید، اعلام کرد که تمام هزینه‌های پیش‌خرید کنندگان دو بازی The Last of Us Part 2 و Iron Man VR به آن‌ها بازگردانده خواهد شد.

هر دو بازی The Last of Us Part 2 و Iron Man VR برای عرضه در ماه می آماده شده بودند، اما با شیوع ویروس کرونا، تا تاریخی نا‌معلوم تاخیر خوردند و شرکت سونی نیز هر دو بازی را از فروشگاه رسمی پلی‌استیشن، حذف کرد. اما به هر حال اگر از کسانی هستید که این بازی را پیش‌خرید کرده‌اید، می‌توانید هزینه‌ی خود را پس بگیرید و منتظر اعلام یک تاریخ انتشار جدید بمانید. این بازگشت هزینه به صورت خودکار خواهد بود و یک ایمیل برای اطلاع‌رسانی به شما ارسال خواهد شد.

استودیوی ناتی داگ، به تازگی در مورد اینکه چرا بازی The Last of Us 2 را فقط به صورت دیجیتالی عرضه نمی‌کند، صحبت‌هایی را انجام داده است. این شرکت می‌خواهد که تمامی طرفداران در سرتاسر جهان بتوانند، این بازی را به صورت همزمان تجربه کنند و در حال حاضر، بسیاری از افراد هستند که قادر به دریافت کردن این بازی به صورت دیجیتالی نیستند. این شرکت همچنین به دنبال راهی منطقی است که بتواند، این بازی را هرچه زود‌تر به دست طرفداران برساند.

شما می‌توانید صحبت‌های نیل دراکمن (Neil Druckman)، کارگردان بازی The Last of Us Part 2 در خصوص تاخیر در انتشار آن‌ را در وبسایت گیمفا مطالعه نمایید.

12345678910(28 رای, میانگین آرا 7٫04 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید