گیفت کارت
گیفت کارت

بازگشت سوارکاران با سبکی جدید | مروری بر نقدها و نمرات نسخه‌های کنسولی Darksiders: Genesis

۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۰

مدتی از انتشار نسخه‌های کنسولی بازی Darksiders: Genesis می‌گذرد و حال در ادامه به بررسی برخی از نقدها و نمرات این عنوان می‌پردازیم.

عنوان Darksiders Genesis در همان دنیای تاریک و همیشگی نسخه‌های قبلی این مجموعه روایت می‌شود؛ اما گیم‌پلی آن به نسبت نسخه‌های قبلی تفاوت‌های زیادی دارد. درواقع بیشتر به جای آن‌که شاهد عنوانی هک اند اسلش باشیم، عنوانی در سبک نقش‌آفرینی همراه با دوربین ایزومتریک را شاهد هستیم. می‌توان گفت از نظر سبک، این بازی شباهت‌هایی به سری بازی‌های Diablo دارد. وقایع این بازی پیش از نسخه‌ی اول این سری و پس از جنگ در Eden جریان دارد؛ جایی که Nephilim نابود شده و سواران آخرالزمان به همراه War مامور شده‌ تا لوسیفر را از پای درآورند. ظاهراً لوسیفر قصد دارد تا نظم را بر هم زده و شیاطین را قدرتمند سازد. حال قهرمانان داستان باید از اسرار وی آگاه شده و او را متوقف سازند. در این بازی هر دو شخصیت War و Strife حضور دارند.

Darksiders: Genesis ابتدا در اوایل ماه دسامبر ۲۰۱۹ برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استدیا عرضه شود. حال به بررسی نقدها و نمرات نسخه‌های کنسولی این بازی می‌پردازیم.

PlayStation Universe: 8.5/10

بازی Darksiders: Genesis یک سبک و چشم‌انداز جدیدی را برای این فرنچایز معرفی می‌کند. به طور کلی این بازی با اقتباس از سری Diablo، یک تجربه‌ی لذت‌بخش را به مخاطبان ارائه می‌دهد.

God is a Geek: 8.5/10

با وجود آن که نسخه‎‌ی کنسولی بازی Darksiders: Genesis از نظر بصری به اندازه‌‌ی زیبا و بهینه نیست، اما با این حال هیچ یک از جذابیت‌های خود و قابلیت تکرارپذیری را از دست نمی‌دهد. این بازی یک تجربه‌ی زیبا از این مجموعه بوده و تجربه‌ی آن برای طرفداران فرنچایز ضروری است.

SpazioGames: 8/10

من واقعاً سبک و مسیر جدیدی را که استودیوی ایرشیپ سیندیکیت برای آی‌پی Darksiders معرفی کرده، دوست داشتم و امیدوارم که عنوان این مجموعه در این سبک باشد.

SomosXbox: 7.6/10

بازی Darksiders: Genesis با وجود ارائه‌ی یک سبک جدید، روح این فرنچایز را حفظ کرده است. این بازی بسیار سرگرم‌کننده است و در عین حال، یک طراحی هنری بسیا زیبا را ارائه می‌دهد؛ اگرچه در برخی قسمت‌ها از مشکلات فنی رنج می‌برد.

MondoXbox: 7.2/10

Darksiders: Genesis یک تجربه‌ی متنوع و سرگرم‌کننده را در سبک اکشن نقش‌آفرینی ارائه می‌دهد. وجود برخی مشکلات در گزینه‌های طراحی و بخش فنی، مانع از رسیدن بازی به پتانسیل واقعی خود می‌شود.

Digitally Downloaded: 7/10

شاید برخی طرفداران این مجموعه از تغییر سبک آن در این نسخه ناراضی باشند، اما به طور کلی Darksiders: Genesis در این سبک یک عنوان سرگرم‌کننده است. من از شخصیت جدید بازی لذت بردم و همیشه از جهانی که این بازی‌ها در آن قرار دارند استقبال کرده‌ام.

The Indie Game Website: 7/10

جدا از برخی مشکلات، بازی Darksiders: Genesis یک پورت خوب از یک عنوان اکشن نقش‌آفرینی محسوب می‌شود. این بازی برای طرفداران مجموعه‌ی Darksiders و نیز برای کسانی که قبلاً هرگز این فرنچایز را تجربه نکرده‌اند، یک تجربه‌ی خوب را ارائه می‌دهد.

Press Start Australia: 6.5/10

Darksiders: Genesis حس یک بازی از مجموعه‌ی Darksiders را به مخاطب ارائه می‌دهد. با این حال نکته و ویژگی خاصی در بازی وجود ندارد. برخوردهای تکراری با دشمنان، طراحی ساده‌ی معماها و پلتفرمینگ متوسط از مواردی است که موجب می‌شود تا  Darksiders: Genesis به یک بازی عالی تبدیل نشود. با این حال تجربه‌ی بازی در حالت Co-Op لذت‌بخش است.

میانگین نمرات بازی Darksiders: Genesis در نسخه‌ی اکس‌باکس وان

میانگین نمرات بازی Darksiders: Genesis در نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴

بازی Darksiders: Genesis هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ، سرویس گوگل استدیا و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی را به قلم مهدی رضایی و از طریق این نشانی مطالعه بفرمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید