Rainbow Six Siege | ویدئوی گیم‌پلی شخصیت‌های Iana و Oryx منتشر شد

۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰

روز گذشته در طی مسابقات قهرمانی Six Invitational 2020، شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) رسماً از گیم‌پلی Oryx و Iana، اپراتور‌های جدید Rainbow Six Siege، رونمایی کرد.

در این ویدئو‌های جدید، ما Iana و Oryx را مشاهده می‌کنیم که به ترتیب از کشور‌های هلند و اردن به لیست اپراتور‌های Rainbow Six Siege ملحق خواهند شد. باید اشاره کنیم که Iana یک Attacker بوده و Oryx یک Defender است. این دو اپراتور جدید کاملاً نقطه‌ی مقابل یکدیگر هستند و روند مبارزه‌ی آن‌ها نیز این موضوع را به خوبی نشان می‌دهد.

Oryx شخصیت بسیار قدرتمندی است که می‌تواند با خراب کردن دیوار‌ها از درون آن‌ها عبور کند (در ازای میزان کمی از نوار سلامتی‌اش). علاوه بر این، وی قادر است تا پس از از بین بردن Hatchهای روی سقف، به بالای آن‌ها بپرد.

از طرف دیگر، Iana رویکرد حساب شده‌تری دارد و با استفاده از گجت Gemini replicator، یک نسخه‌ی هولوگرام از خودش را تولید کرده که می‌تواند آن‌ را کنترل کند. در نظر داشته باشید که این هولوگرام فیزیکی نیست؛ پس نمی‌توانید با آن به دشمنان آسیب بزنید. اما این قابلیت کاربرد‌هایی دیگری دارد؛ برای مثال، شما می‌توانید دشمنان را گیج کرده و یا آن‌ها را به سمت مکانی که تیم شما آن را محاصره کرده‌ است، هدایت کنید. البته این گجت محدودیت‌هایی هم دارد. هولوگرامی که می‌سازید با برخورد گلوله و برخی گجت‌های دیگر از بین می‌رود. علاوه بر این، زمانی که از آن استفاده می‌کنید، Iana دیگر نمی‌تواند حرکت کند.

بازی Rainbow Six Siege هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. اپراتور‌های جدید در تاریخ دوشنبه ۲۸ بهمن ماه ۱۳۹۸ (۱۷ فوریه ۲۰۲۰ میلادی) برروی سرور‌های آزمایشی قرار خواهند گرفت. یوبی‌سافت هنوز اطلاعات دقیقی در مورد تاریخ عرضه‌ی بازی ارائه نداده است، اما همانند بتل پس‌های قبلی، خریداران این بتل پس یک هفته زود‌تر از بقیه‌ی بازی‌بازان به اپراتور‌‌های جدیدی دسترسی پیدا خواهند کرد.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید