Blackwing Lair از امروز در دسترس کاربران World of Warcraft: Classic قرار می‌گیرد

۲۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۰

بالاخره پس از مدت‌ها انتظار، کاربران بازی World of Warcraft: Classic می‌توانند به سراغ ۸ باس موجود در جدیدترین Raid بازی یعنی Blackwing Lair رفته و شخصیت خود را به آیتم‌های Tier 2 اختصاصی هر کلاس مجهز کنند.

اگرچه شرکت بلیزارد (Blizzard) نتوانست در بازسازی یکی از محبوب‌ترین عناوین خود یعنی Warcraft III موفق عمل کند ولی این به معنی شکست این شرکت در تمامی تلاش‌های خود نمی‌باشد. این شرکت مدتی پیش نسخه‌ی بهبود یافته‌ی اولین نسخه‌ی سری World of Warcraft را منتشر کرد که توانست نظر مثبت بسیاری از هواداران این سری را به خود جلب کند. موفقیت بازی World of Warcraft: Classic تا حدی بود که آمار بازی‌بازان این سری را دو برابر کرد. بدون شک قابلیت سفر در زمان و تجربه‌ی عنوانی که ۱۵ سال پیش منتشر شده بود، برای بسیاری از هواداران لذت‌بخش و جذاب بود. حال که مدتی از انتشار این عنوان می‌گذرد، تیم سازنده کم کم در حال اضافه کردن Raidهای مختلف به بازی است و حالا نوبت به Blackwing Lair رسیده است.

Blackwing Lair در بین هواداران به خاطر مهارت بالای مورد نیاز در اولین باس خود شهرت دارد. برای شکست دادن Razorgore the Untamed، شما به یک تیم متشکل از بازی‌بازان ماهر و هماهنگی بسیار بالا بین اعضای تیم نیاز خواهید داشت تا بتوانید این باس و مکانیک‌های خاص آن را شکست دهید. در انتهای این Raid، بزرگ‌ترین پسر Deathwing یعنی Nefarian در انتظار شما نشسته است. مبارزه با این باس نهایی بسیار طولانی بوده و شما را مجبور می‌کند در هر لحظه بهترین تصمیم ممکن را اتخاذ کنید. علاوه بر این، بازی‌بازان پیش از ورود به مبارزه باید آیتمی خاص را در اختیار داشته باشند؛ در غیر این‌ صورت، آن‌ها به سرعت و در همان ابتدای کار کشته خواهند شد.

اگرچه Blackwing Lair باس‌های جذابی را در مقابل شما قرار می‌دهد ولی زمانی که از هواداران درباره‌ی خاطره‌انگیزترین Raid بازی سوال کنید، به ندرت نام این Raid را می‌شنوید و بیشتر کاربران از Raidهایی همچون Molten Core، Ruins of Ahn’Qiraj و یا Naxxarmas یاد می‌کنند. با این حال، شکی در این موضوع وجود ندارد که نمی‌توان به سادگی از کنار پاداش‌های این Raid عبور کرد. مجموعه آیتم‌های اختصاصی Tier 2 طراحی شده برای هر کلاس یکی از بهترین آیتم‌های اضافه شده به بازی توسط شرکت بلیزارد بودند. مجموعه آیتم‌های Judgment برای کلاس Paladin یکی از محبوب‌ترین آیتم‌ها در بین هواداران این سری بود.

در کنار این Raid جدید، شرکت بلیزارد پاداش‌ها و ماموریت‌های جدید را در دسترس کلاس‌ها و دو گروه حاضر در بازی قرار خواهد داد. اگر موفق شده‌اید سطح شخصیت خود را به ۵۰ برسانید، این ماموریت‌های جدید را از دست ندهید. علاوه بر این، تلاش برای کسب پاداش‌های جدید بخش Reputation می‌تواند به خوبی اوقات فراغت شما را پر کند.

بازی World of Warcraft: Classic هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید